У Новограді-Волинському обговорили шляхи ефективної боротьби з грипом та ГРВІ

15 Січня 2016, 20:49

У Новограді-Волинському у зв’язку з очікуваним погіршенням епідеміологічної ситуації застосують обмежувальні заходи у дитсадках, позашкільних навчальних закладах та закладах культури, школах та лікувально-профілактичних закладах.

Ситуація із захворюваністю у Новограді-Волинському була опрацьована 15 січня під час оперативної наради, яку провів міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Лариси Шутової, головного державного санітарного лікаря Новоград-Волинського, Баранівського, Червоноармійського районів, начальника Новоград-Волинського міжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Житомирській області Юрія Козира, начальника відділу охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака, завідувача підстанції міста Новоград-Волинський комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради Михайла Корчомного, заступника головного лікаря Новоград-Волинського міськрайТМО з лікувальної роботи Миколи Руденка та заступника головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Людмили Попроцької.

За даними міських закладів охорони здоров’я, з початку року на ГРВІ та вірусні інфекції захворіла 571 особа, з них госпіталізовані – 32. У стаціонарних та поліклінічних відділеннях буде введено масковий режим та обмежені відвідування пацієнтів.

Завдяки тому, що школярі, згідно розпорядження міського голови, відпочиватимуть з 18 по 24 січня, розповсюдження респіраторних захворювань серед дитячого населення уповільниться.

Крім того, згідно розпорядження міського голови в місті створений оперативний штаб, який очолила заступник міського голови Лариса Шутова, та який розробляє і здійснює моніторинг заходів, спрямованих на запобігання та боротьбу з виникненням і поширенням захворюваності на ГРВІ та грип.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія