У Новограді-Волинському обговорили стан та перспективи економічного розвитку міста

7 Липня 2016, 22:21

6 липня 2016 року на запрошення міського голови Віктора Весельського у місті Новограді-Волинському перебував директор Інституту «Вища школа державного управління» Національної академії державного управління (НАДУ), професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом НАДУ при Президентові України Сергій Романюк.

О 09:00 годині очільник міста, за участі секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальника фінансового управління міської ради, керівництва податкової та казначейської служб міста, поспілкувався із Сергієм Андрійовичем про економічну ситуацію в місті та перспективи її розвитку. Затим об 11:00 годині у великій залі Будинку рад відбулась розширена нарада, у ході якої було обговорено стан та перспективи економічного розвитку міста до 2020 року.

Зокрема, були розглянуті питання наповнення та розподілу міського бюджету, надходжень від збору акцизного податку, потреби у збільшенні чисельності економічно активного населення, створення нових робочих місць із збільшенням кількості штатних одиниць, що дасть “прозорі” податки, залучення у місто інвесторів, тощо.

Було наголошено, що відповідні структури та установи міста мають працювати злагоджено та спільно на єдиний результат для забезпечення економічного розвитку міста.

Фахівець дав певні рекомендації щодо покращення розвитку економіки Новограда-Волинського на перспективу. Відповідно до чого, за дорученням міського голови Віктора Весельського, відбудеться робоча поїздка до Міністерства фінансів та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Довідково:

Романюк Сергій Андрійович народився 24 серпня 1954 р.

У 1976 р. закінчив Вінницький політехнічний інститут.

У 1991 році захистив кандидатську дисертацію з економіки.

У 1992-1994 працював у комерційному бізнесі, займався приватною аудиторською діяльністю.

У 1994-1996 – заступник начальника управління економіки Вінницької облдержадміністрації.

У 1996-1999 – керівник експертно-аналітичної служби, економічний радник голови, заступник голови з економічних питань Вінницької облдержадміністрації.

У 1999-2005 – керівник департаменту, заступник міністра, заступник державного секретаря Мінекономіки.

У 2005-2010 – перший заступник міністра економіки.

З 2010 по 3.10.2011 – заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України.

Має більше 80 друкованих праць. Залучається до виконання важливих урядових доручень з підготовки аналітичних матеріалів, експертних оцінок законопроектів та інших нормативно-правових актів з питань державної регіональної політики України.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія