У Новограді-Волинському обговорили тарифи на послуги з технічного обслуговування та ремонту пасажирських ліфтів

10 Липня 2017, 0:05

7 липня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулись громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з технічного обслуговування пасажирських ліфтів».

Участь в обговореннях взяли заступник начальника – начальник відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Сергій Тимощук, головний спеціаліст фінансово-бухгалтерського відділу цього ж управління Ірина Собченко, головний спеціаліст юридичного відділу цього ж управління Анна Фрегер, представники ТОВ «Новоград-Волинськліфт», мешканці багатоповерхових будинків міста та представники ЗМІ.

У місті Новограді-Волинському в наявності 80 пасажирських ліфтів. Попередньо тарифи на послуги з технічного обслуговування та ремонту пасажирських ліфтів переглядався в травні місяці цього  року. Тоді ж рішенням виконавчого комітету від 24.05.17 № 451  для виробничої приватної фірми „Житомирліфт-1“, на балансі якої знаходилося ліфтове господарство міста, було встановлено тарифи в розмірі 0,55 грн. за 1 кв. м загальної площі за місяць в будинках, обладнаних ліфтами, крім перших поверхів. Але, у зв’язку з наріканнями мешканців багатоповерхівок про неякісне наданням послуг щодо обслуговування ліфтів, керівники ОСББ розірвали договір з ВПФ „Житомирліфт-1“ про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту пасажирських ліфтів та після проведення обговорень вирішили заключити договір з ТОВ «Новоград-Волинськліфт».

Враховуючи звернення директора ТОВ „Новоград-Волинськліфт“ Цимбалюка Є.Ю. про перегляд тарифів, з метою приведення їх до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з технічного обслуговування і ремонту пасажирських ліфтів та згідно з проведеними розрахунками, на громадські обговорення було винесено питання про встановлення розміру тарифу 0,54 грн. за 1 кв. м.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія