У Новограді-Волинському обговорили важливі питання розвитку громад міста та району

20 Липня 2016, 1:15

19 липня 2016 року відбулося засідання спільної робочої групи з питань координації роботи постійних депутатських комісій міської та районної рад та подальшого успішного соціально-економічного розвитку громад міста і району. Це вже вдруге, під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко та голови районної ради Дмитра Рудницького, зібрались голови постійних комісій, груп та депутатських фракцій обох рад, щоб обговорити важливі питання життєзабезпечення та ефективного функціонування територіальних громад міста і району.

На порядку денному засідання було розглянуто 7 питань:

1. Про затвердження розпорядження міського голови, голови районної ради про створення робочої групи та затвердження Положення про робочу групу на пленарних засіданнях міської та районної рад.

2. Про розгляд звітів керівників спільних комунальних підприємств міської та районної ради на спільному засіданні постійних комісій.

3. Про Наглядову раду міськрайТМО.

4. Про оформлення права власності на земельну ділянку адміністративної будівлі Будинку рад.

5. Про об’єднання територіальних громад.

6. Про створення індустріального парку.

7. Про утримання об’єктів спільної комунальної власності міської та районної рад.

У ході засідання відбулася жвава дискусія. Розбіжності виникли у назві розпоряджень міської та районної рад, деякі питання стосувалися пунктів до проекту Положення про спільну робочу групу, розглядалась можливість винесення питання щодо затвердження розпоряджень та проекту Положення на розгляд найближчих сесій обох рад, було піднято питання про проведення спільних перевірок діяльності об’єктів комунальної власності спільного користування, та ін.

Зокрема, було вирішено, що усі проблемні питання, у рамках чинного законодавства, спільно мають відпрацьовувати юридичні відділи обох рад.

Основна ж мета таких засідань – досягти консенсусу у вирішенні важливих питань на благо жителів Новоград-Волинщини та подальшого успішного соціально-економічного розвитку громад міста і району. Відповідно до проекту Положення, робоча група має діяти як постійно діючий дорадчий орган міської та районної рад, а засідання мають проводитися за потребою, але не рідше ніж один раз на місяць у міжсесійний період.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія