У Новограді-Волинському оперативний штаб з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу обговорили ситуацію із захворюваністю у місті

5 Лютого 2016, 1:23

5 лютого під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу. Як повідомив начальник Новоград-Волинського міськрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Житомирській області Юрій Козир, загалом рівень захворюваності за останній тиждень в порівнянні з аналогічним періодом попереднього тижня знизився. Так, якщо напередодні за медичною допомогою звернулося 679 осіб, з них 364 дитини, то за підсумками поточного тижня кількість звернень знизилась до 508, з яких 312 – діти.

За повідомленням начальника управління освіти і науки міської ради Ольги Ільяхової, у місті щоденно проводиться моніторинг стану відвідування вихованцями дитсадків та учнями навчальних закладів. Загальна кількість відсутніх школярів не перевищує 9%, вихованців дитячих навчальних закладах – 12-ти %. На даний час тенденції до збільшення захворюваності на ГРВІ та грип не спостерігається. Однак, як зауважують члени оперативного штабу, при появі перших симптомів захворювання необхідно негайно звернутися до лікаря для отримання кваліфікованої допомоги.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія