У Новограді-Волинському перебував начальник Головного управління казначейської служби України у Житомирській області Петро Чорний

14 Березня 2016, 7:18

12 березня 2016 року відбулася нарада з питань бюджетного обслуговування розпорядників коштів за участі начальника Головного управління казначейської служби України у Житомирській області П.І. Чорного. На нараді були присутні міський голова В.Л. Весельський, секретар міської ради О.А. Пономаренко, голова райдержадміністрації В.В. Михнюк, голова районної ради Д.В.Рудницький, начальник управління Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському В.А. Бірюченко, розпорядники коштів організацій, установ міста та району, голови ОСББ міста, сільські та селищні голови.

З вступним словом до присутніх звернувся міський голова, який озвучив інформацію про виконання бюджету міста за січень-лютий 2016 року. За даними управління Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському до бюджету міста за відповідний період надійшло коштів у сумі 60 897,9 тис. грн. або 99,9% до плану міської ради. До загального фонду міського бюджету надійшло 59 081,2 тис. грн. або 99,9% до плану міської ради. Закріплених та власних доходів отримано у сумі 25 438,3 тис. грн., що більше плану міської ради на 3 527,1 тис. грн. або на 16,1%. Проти відповідного періоду минулого року доходи зросли на 10 696,0 тис.грн. Виконання забезпечено по всіх джерелах доходів. Видаткова частина міського бюджету 2 місяці 2016 року в цілому виконана у сумі 42 091,2 тис. грн., що становить 74,1% планових призначень. Видатки загального фонду міського бюджету профінансовано у сумі 40 514,5 тис. грн., що становить 73,4% планових призначень. На фінансування першочергових та захищених статей спрямовано 39 482,7 тис. грн. або 97,5%. В повному обсязі забезпечена виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ міста та проведені розрахунки за спожиті енергоносії. Профінансовані всі видатки, зареєстровані розпорядниками коштів в управлінні Державної казначейської служби м. Новограда-Волинського.

Під час зустрічі Петро Іванович нагадав основні етапи двадцятирічного розвитку служби в області і зосередив увагу учасників зустрічі на завданнях, які сьогодні стоять перед казначеями і розпорядниками коштів. Це, насамперед, фінансування в умовах децентралізації, започаткування казначейського обслуговування в онлайн режимі тощо. Петро Чорний виклав своє бачення норм законодавства про децентралізацію влади зазначаючи, що майбутнє країни необхідно будувати орієнтуючись саме на принципах децентралізації. Головуючий говорив про те, як краще організувати господарську діяльність на території об’єднаної громади.

Наприкінці зібрання начальник Головного управління казначейської служби України у Житомирській області П.І. Чорний подякував розпорядникам коштів за співпрацю та порозуміння.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія