У Новограді-Волинському підведено підсумки культурно-мистецької акції «Звягель – місто Героїв»

26 Травня 2017, 17:46

З нагоди відзначення в Україні Дня Героїв у Новограді-Волинському відбулась культурно-мистецька акція «Звягель – місто Героїв», по створенню національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків, присвячених пам’ятному дню.

Ініціаторами акції стали студенти комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж», які були підтримані міським головою Віктором Леонідовичем Весельським. Організатором акції виступило управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, яке створило молодіжний проект «Звягель – місто Героїв» та виділило кошти на його фінансову підтримку. До фінансування проекту також долучилося управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

25 травня 2017 року на території 12-го окремого полку оперативного забезпечення Новоград-Волинського гарнізону, де й проходила реалізація проекту, відбулось урочисте підведення його підсумків.

Розпочався захід із спільного виконання гімнів України та міста. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв. Затим корзину з квітами було покладено до підніжжя меморіалу загиблим учасникам АТО.

Під час заходу до присутніх з вітальним словом звернулися заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Борис, методист з виховної роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради Тетяна Балаушко, а також командир 12-го окремого полку оперативного забезпечення, полковник Микола Борісов і заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Олександр Антонюк.

Вітаючи учасників заходу Оксана Василівна зазначила: «Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та цілісність України. На жаль, серед них є і загиблі, і поранені. Усім військовослужбовцям, їх сім’ям, зараз як ніколи, потрібні увага, добре слово, підтримка. Свою любов та тепло у цей складний час дарують захисникам молодь і діти Новограда-Волинського, які долучились до патріотичної акції.

Реалізовуючи цей проект, об’єдналася ціла когорта небайдужих людей. Ми й надалі маємо об’єднуватися, щоб допомагати і підтримувати наших захисників, тих хто відстоює нині єдність держави на сході України. У кожної людини є 4 МАТЕРІ: матір Божа, мати, яка подарували життя, Мати-Батьківщина і Мати-Земля. І коли хоча б над однією з них нависає загроза, то обов’язок кожного чоловіка – стати на захист. Саме тому, наші українські захисники боронять рідну землю, дорогу Батьківщину та своїх матерів. А ми щиро бажаємо їм – повертайтеся живими. Ви усі Герої. Слава Україні!»

Заступник міського голови від імені очільника міста Віктора Весельського та себе особисто висловила щиру подяку ініціаторам та організаторам акції, усім молодим людям, які створювали національно-патріотичні мурали, а також управлінню сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, яке надало фінансову підтримку.

Як зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Борис: «Культурно-мистецька акція «Звягель-місто Героїв» показала патріотизм та активну життєву позицію молоді міста. Учасники проекту не рахувалися з власним часом, а творили національно-патріотичні мурали із різнопланових малюнків, вкладаючи свою любов, тепло сердець, повагу до захисників України, шануючи історичне минуле та cьогодення нашої держави. На участь в проекті було подано понад 40 малюнків від 11 загальноосвітніх навчальних закладів міста, 4 вищих навчальних закладів міста та квартирно-експлуатаційної частини. Відібрано було лише 8. У створенні муралів було задіяно 55 осіб – учнівська та студентська молодь, викладачі школи мистецтв та ЗОШ міста. Основні завдання проекту виконані, але це лише продовження великої справи громади міста щодо підтримки 12-го окремого полку оперативного забезпечення».

Подякою міського голови був нагороджений командир 12-го окремого полку оперативного забезпечення, полковник Микола Борісов – за сприяння в реалізації культурно-мистецької акції «Звягель – місто Героїв», підтримку громадської активності молоді, формування патріотизму та національної свідомості.

Подяки від управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради отримали викладачі школи мистецтв, учні та вчителі КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж», економіко-гуманітарного коледжу, НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня», ЗОШ №3 та 6, СШ №4, майстер виробничого навчання ДНЗ «Вище професійне училище» Галина Хмельова.

Захід супроводжувався тематичними музичними виступами у виконанні талановитої молоді міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія