У Новограді-Волинському планується відновлення джерела питної води

17 Серпня 2016, 11:13

16 серпня 2016 року міський голова В.Л.Весельський, заступник міського голови В.А. Шалухін разом з начальником відділу економічного аналізу та планування міської ради Н.І.Кузнєцовою, начальником відділу підприємницької діяльності міської ради О.В.Данилюк та директором ТОВ „Верес-98“ М.Г.Лук’янчуком й колишнім директором заводу продтоварів В.О.Ткачуком відвідали територію бувшого ВАТ „Новоград-Волинський завод продтоварів“, ВАТ „Новоград-Волинський консервний завод“, ПРАТ „Новоград-Волинський пивоварний завод“, а також джерело з якого добували і реалізовували питну воду. Прикро констатувати той факт, що досить потужні заводи, які працювали в нашому місті збанкрутіли та не працюють на даний час. 

Основна мета об’їзду даних об’єктів – це відновлення випуску Новоград-Волинської мінеральної води, яка раніше виготовлялася ТОВ „Верес-98“на території заводу антибіотиків. Після огляду присутні дійшли висновку, що першочергово необхідно відновити джерело питної води, яке знаходиться поруч з територією заводу ПАТ „Біоветфарм“ (відкриття даного бювету відбулося в 2012 році), яке нажаль не функціонує. Як зазначив Михайло Лук’янчук вода з даного джерела має властивості мінеральної води, яка містить корисні солі та органічні речовини. 

Також під час перебування на території бувшого пивзаводу начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Наталія Кузнєцова, зазначила, що власники погоджуються відновити виготовлення пива лише у разі залучення інвесторів. Тож є над чим працювати, адже відновлення роботи даних підприємств дало б можливість створення нових робочих місць, поповнення міського бюджету, а городяни мали б чудову нагоду вживати продукцію місцевого виробника.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія