У Новограді-Волинському працюють над запровадженням „електронного міста“

23 Лютого 2016, 5:13

22 лютого відбулася прес-конференція за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, голови постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергія Хапчука та начальника Центру надання адміністративних послуг Михайла Макарчука. Попередньо були проведені прес-конференції з головою постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігорем Юшмановим та головою постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимиром Федорчуком.

Під час зустрічі Сергій Вікторович розповів присутнім представникам місцевих засобів масової інформації про так зване „електронне місто“ над яким він працює ще з 2014 року. Після підтримки місцевої влади даного проекту, було створено робочу групу над створенням та запровадженням „електронного міста“, мета якого максимально спростити надання адміністративних та інших послуг для громадян нашого міста та унеможливлення корупційних схем. Вже є певні напрацювання: відбулася робоча поїздка у м.Вінниця та м.Житомир, у найближчих планах – впровадити за допомогою мережі Інтернет отримання ряду послуг.

Секретар міської ради Олена Пономаренко подякувала голові постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергію Хапчуку за тісну співпрацю, креативний підхід, активну громадську позицію, розуміння проблем громади.

Більш детально про прес-конференцію новоград-волинці зможуть прочитати на сторінках  місцевих ЗМІ.
 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради 

 

Чат-бот Гаряча лінія