У Новограді-Волинському пройшла чергова атестація на пояси по олімпійському тхеквондо

11 Травня 2016, 13:40

9 травня 2016 року у Новограді-Волинському пройшла чергова атестація на пояси по олімпійському тхеквондо. 26 спортсменів з міста Новограда-Волинського та с. Пилиповичі Новоград-Волинського району здавали іспит атестаційній комісії у складі судді Національної категорії, майстра спорту України, володаря  чорного пояса по тхеквондо ВТФ 3 дана Миколи Ящука, судді  І категорії, старшого тренера Вінницької області з тхеквондо ВТФ розділ керугі, кандидата у майстри спорту України, володаря чорного пояса по тхеквондо ВТФ 2 дана Олександри Таранухі під керівництвом голови технічного комітету Федерації тхеквондо України, міжнародного  інструктора ІІІ класу, судді Національної категорії,  володаря  чорного пояса по тхеквондо ВТФ 5 дана Сергій Кіпоренко.

На протязі дня тхеквондисти показували свою майстерність у вивченні технік  ударів руками та ногами, технік блокувальних та контратакувальних дій, техніки самозахисту, техніки формальних комплексів, у використанні вивчених технік у вільних поєдинках по правилам змагань ВТФ, а також проходили тестування з загальної та спеціальної фізичної підготовленості. Всі дуже старались і викладались на всі сто відсотків.

У підсумку комісія відмітила достатній рівень фізичної та теоретичної підготовленості спортсменів, вказала на що необхідно звернути більшу увагу при підготовці на наступний іспит і привітала всіх з Днем Перемоги.

 

Чат-бот Гаряча лінія