У Новограді-Волинському пройшли зональні змагання 7-ї обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування

26 Квітня 2016, 2:43

22 квітня 2016 року Новоград-Волинський радо зустрічав гостей з Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського та Червоноармійського районів. Цього дня у спортивній залі колегіуму відбулись зональні змагання 7-ї обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, які проходили під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду». Як зазначила ведуча заходу Тетяна Музика: «Сподіваємось, що нинішні змагання сприятимуть зміцненню дружніх зв’язків між колективами». Крім того, в цей день зональні змагання проходили ще в 5 регіонах області: у містах Житомир, Коростень, Коростишів, Бердичів та смт Ружин.

Під час заходу з вітальним словом та побажаннями успіхів, перемог і гарного настрою до присутніх звернулися секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, голова обласної організації ФСТ «Спартак» Борис Шевчик і начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Володимир Гамма. Головним суддею був Віктор Борисюк – голова міської організації ФСТ «Спартак», який оголосив порядок проведення змагань, що проходили у п’яти видах спорту: волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шашки, швидкі шахи.

Також на відкритті спартакіади у нашому місті були присутні заступник міського голови Оксана Гвозденко, депутат обласної ради Юрій Довгополий, голова Ємільчинської районної ради Віктор Сорока, голова Червоноармійської районної ради Анатолій Липко, голова Баранівської районної ради Сергій М’ялківський, а також тренери, викладачі фізкультурно-спортивних організацій.

Новоград-Волинська міська рада отримала грамоту від Житомирської обласної організації ФСТ «Спартак» та кубок за друге місце в рейтингу цієї організації за проведення галузевих спартакіад в 2015 році. Почесними грамотами від Житомирської обласної організації ФСТ «Спартак» за багаторічну активну роботу та вагомий особистий внесок по розвитку фізкультурно-спортивного руху  в товаристві і постійну підтримку обласної спартаківської організації були нагороджені начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Володимир Гамма та голова міської організації ФСТ «Спартак» Віктор Борисюк.

Протягом заходу для учасників змагань та шановних гостей яскраві хореографічні номерами дарував зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Пролісок» (керівники – Світлана та Артур Дірко).

Як повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради на офіційному сайті: «Спартакіада має на меті залучити депутатів та працівників виконавчих апаратів різних рівнів рад до систематичних занять фізичною культурою і спортом, привернути належну увагу до підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в області, розвивати найбільш доступні і популярні види спорту, виявити кращих спортсменів для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, які цього року планується провести з 6 по 11 червня в м. Іллічівськ Одеської області».

Фінальні обласні змагання відбудуться 13 травня в м. Бердичів. За результатами обласної спартакіади буде сформовано збірну команду депутатів усіх рівнів для участі у V Всеукраїнській спартакіаді.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія