У Новограді-Волинському пройшов чемпіонат України з армспорту серед інваліді

25 Квітня 2016, 2:19

23 квітня  2016 року у місті Новоград-Волинський відбувся чемпіонат України з армспорту серед інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та зору.

Відкрилися  змагання з виконання державного гімну України. Після чого з вітальним словом до присутніх звернувся  міський голова Віктор Весельський, який привітав на гостинній Новоград-Волинській землі учасників змагань та  побажав, щоб спортсмени показали свої найкращі результати, міцності духу та успіхів. Також  до слова були запрошені голова районної ради Дмитро Рудницький, начальник Житомирського регіонального центру спорту інвалідів „Інва-спорт“ Юрій Панасюк, Голова асоціації армспорту інвалідів України Олександр Громов, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Володимир Гамма та головний суддя змагань Геннадій Данюк.

Помірятися своїми силами у спортивній залі Молодіжного центру зібралися не лише хлопці, а й дівчата, змагання тривали впродовж двох днів. В результаті чемпіонату було визначено переможців, які будуть представляти Україну на світовій спортивній арені. Бажаємо нашим спортсменам подальших яскравих перемог та успіхів у наступних змаганнях!

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія