У Новограді-Волинському проведено реконструкцію великої зали Будинку рад та впроваджено систему електронного голосування

25 Травня 2016, 0:37

23 лютого 2016 року набув чинності Закон про забезпечення поіменних голосувань в органах місцевого самоврядування, який був покликаний зробити результати голосувань загальнодоступними та підвищити відповідальність і якість роботи депутатів місцевих рад. Отож, на виконання змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», як того і вимагають реалії часу та умови демократичного суспільства, у великій залі Будинку рад було проведено реконструкцію.

25 травня, перед початком роботи одинадцятого засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання, відбулося урочисте відкриття великої зали після оновлення та впровадження системи електронного голосування «Віче».

На заході були присутні секретар міської ради, перший заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, голови депутатських комісій та керівники політичних фракцій у міській раді, депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, перший заступник голови райдержадміністрації, міські голови попередніх скликань, радники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, керівники підприємств, установ, закладів організацій, громада міста, представники ЗМІ. До того ж, жителі міста мали можливість дивитися трансляцію з великої зали у прямому ефірі по місцевому телеканалі телерадіокомпанії «Мальта».

Традиційно, відкрив урочистості гімн України та гімн міста у виконанні народного хору вчителів школи мистецтв, якому передував виступ ансамблю мажореток «Мерівська гвардія».

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський, який у своєму виступі зазначив, що після поїздки делегації до Вінниці та огляду сесійної зали міста було прийнято рішення зробити реконструкцію великої зали Будинку рад. Та наголосив: «Після того, коли вступив у дію закон, стосовно забезпечення поіменного голосування в органах місцевого самоврядування, депутати міської ради з розумінням і наполегливістю ставили питання перед міським головою, про те, що необхідно якнайшвидше прискорити процес електронного голосування у міській раді. Була створена робоча група, яка спільно з керівництвом району провела кілька засідань на рівні перших осіб, депутатів обох рад і фінансових управлінь. Питання стосовно реконструкції залу, виділення коштів, обговорювалося на двох погоджувальних радах міської ради та на засіданні всіх постійних комісій. Отож, на виконання змін до статті 59 Закону України про місцеве самоврядування, ми у співфінансуванні з владою району оновили сесійну залу. Дане обладнання є простим в експлуатації і відповідає усім стандартам сучасних технологій. На проведення внутрішніх робіт у сесійній залі було витрачено з міського бюджету близько 100 тисяч гривень, на придбання обладнання – 477 тисяч гривень. Хочу подякувати всім, у тому числі керівнику меблевої фабрики Олександру Ющенку, який забезпечив виготовлення сцени і трибуни. Наступним кроком як міського голови буде запровадження у місті електронного документообігу».

Також очільник міста висловив вдячність депутатам міської ради, які 7 квітня під час пленарного засідання четвертої сесії міської ради сьомого скликання, рішенням «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік» №83 виділили кошти з міського бюджету на облаштування зали. Подякував міським головам попередніх скликань, колегам і однодумцям за активну участь у житті територіальної громади міста.

Подяками міського голови було нагороджено: за організацію роботи з реконструкції великої зали Будинку рад та впровадження системи електронного голосування «Віче» – керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького; за проведення реконструкції великої зали Будинку рад – завідувача служби господарського забезпечення міської ради Миколу Левченка; за впровадження системи електронного голосування «Віче» – начальника відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради Наталію Олійник.

Крім того, очільник міста, відповідно до розпорядження від 18.05.2016 № 127(о), офіційно представив двох своїх радників, а саме: Боровця Миколу Петровича – радника з екологічних питань, та Мартинюка Миколу Івановича – радника з питань культури.

Нагадаємо, що розпорядженням міського голови від 16.11.15 № 222(о), радниками міського голови на громадських засадах призначено: з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями – Бусленка Віктора Тарасовича; з правових питань – Моісеєва Сергія Вікторовича; з соціальних питань – Лібера Михайла Степановича.

Крім того, Віктор Леонідович вручив посвідчення посадової особи Борис Наталії Петрівні, яку відповідно до розпорядження міського голови від 20.05.16 № 158(к) переведено з посади директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради на посаду начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Для освячення оновленої сесійної зали Будинку рад було запрошено настоятеля Свято-Михайлівської парафії Української Православної церкви Київського патріархату, протоієрея Геннадія.

Затим, після побажань плідної та ефективної роботи в оновленій великій залі Будинку рад на благо міста і з користю для громади, члени виконавчого комітету міської ради, під головуванням міського голови Віктора Весельського, розпочали своє перше засідання з можливістю спробувати у дії використання впровадженої системи електронного голосування.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія