У Новограді-Волинському привітали Почесних донорів

12 Червня 2020, 13:49

Напередодні Всесвітнього дня донора у Новограді-Волинському відзначили донорів, які своєю рятівною кров’ю допомогли зберегти життя не одній людині.

Посвідчення «Почесний донор України» вручили трьом новоград-волинцям, які понад 40 разів добровільно здали кров. Зокрема, почесне звання отримали  військовослужбовець Олександр Дворський,  приватний підприємець Григорій Вознюк, медичний працівник Тамара Туцька.

Як зазначила завідувач Новоград-Волинського відділу заготівлі крові та її компонентів КНП «Обласний центр крові» Леся Становська, щорічно близько двох тисяч новоград-волинців добровільно здають кров, цим самим допомагаючи в поповнені запасів «банку крові» для тих, хто цього вкрай потребує. Активні у здачі крові  волонтери, студенти та військовослужбовці.

Заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук за особистий внесок у розвиток донорства та з нагоди Всесвітнього дня донора крові вручила донорам Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради.  Вітаючи зі святом, Ірина Климівна наголосила, що на сьогодні на Новоград-Волинщині вже 56 осіб стали Почесними донорами України та висловила вдячність і повагу всім, хто добровільно і свідомо здає свою кров, необхідну для врятування людських життів.

 

Алла Виговська,

головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія