У Новограді-Волинському реалізовується інноваційний проект «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського»

13 Грудня 2016, 7:24

В м. Новограді-Волинського розпочалася активна фаза реалізація інноваційного проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського», який впроваджується Громадською організацією «Новоград-Волинська міська організація жінок»

Бюджет проекту: 1023095,00 грн.
Міська рада 392400,00 грн.
ПРООН/МРГ 630695,00 грн.
Основні види робіт, які виконуються на об’єкті: 
– Проведення розгалуженої локальної мережі;
– Налагодження програмного забезпечення;
– Придбання та встановлення обладнання;

В результаті впровадження заходів проекту мешканці міста матимуть змогу отримати якісні медичні послуги з цифровим збереженням всього процесу обстеження та лікування. Це суттєво збільшить особисту відповідальність лікаря та унеможливить спекулювання власними паперовими картками пацієнтів.

Також реалізація проекту дозволить оптимізувати робочий час працівників лікарень. У певних випадках позбавить трудомісткої та довготривалої роботи у вигляді ведення паперової звітності. Це позитивно вплине на якість обслуговування та кількість прийому пацієнтів.

Передбачається ведення повноцінного персоніфікованого обліку трудових витрат та матеріально-технічних засобів, що надасть можливість отримання фінансування за дійсно надані послуги та витрачені матеріали. Це може стати основним кроком до впровадження страхової медицини.

Пацієнт матиме можливість контролювати та оцінювати роботу лікаря, що призведе до відбору висококваліфікованих кадрів та підвищить якість обслуговування.

9 грудня 2016 року у місті Новограді-Волинському відбувся круглий стіл (медіа захід)  на тему: «Підтримка розвитку ОССБ» за участі регіонального координатора проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», працівників відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради, працівників Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради та представників ОСББ міста.

На початку заходу було вручено сертифікати  ОСББ «Патриот 17», «Добробут +» «Вікторія», «Благодійна організація «Батьківський комітет ДНЗ №14» та ГО «Шкільна династія» як таким, що успішно завершили мікропроекти громад. У ході зустрічі регіональний координатор відмітила, що Проект в першу чергу зорієнтований на згуртування місцевої  громади.  Повідомила, що третя фаза Проекту завершує свою діяльність наприкінці вересня 2017 року. Також виступили представники від ОСББ «Вікторія», ОСББ «Золота рибка +», ОСББ «Містечко морське» та навели приклади успішної реалізації мікропректів громад по утепленню, заміні вікон та дверей в багатоквартирних житлових будинках, відмітили високу активність мешканців, та зазначили, що завдячуючи  Проекту спостерігається тенденція до сталого розвитку громад. У мешканців багатоквартирних житлових будинків, де було реалізовано мікропроекти, зявляється бажання покращувати умови проживання і надалі, виховує  бережне ставлення  до відремонтованого майна.

 

Відділ підтримки муніципальних ініціатив

та інвестицій міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія