У Новограді-Волинському створили нову футбольну команду

8 Квітня 2016, 22:39

На початку березня 2016 року з ініціативи тренерів ДЮСШ міста Новоград-Волинського Скидана Р.М., Блізниченка В.А. та ПП Лавренюка О.А., ПП Бондарчука В.А. зібрались вихованці ДЮСШ з футболу і вирішили створити міську футбольну команду, яка має на меті залучення як можна більше місцевих вихованців для участі в змаганнях на кубок області та чемпіонат області серед аматорських клубів.

На зустріч ініціативної групи і футболістів на чолі з тренером Лосем А.М. та міським головою Весельским В.Л. були проголошені цілі та мета створення нового ФК.

Міський голова підтримав ідею і пообіцяв усіляку підтримку.

До створення нового ФК підключились ще багато підприємців, депутатів різних рівнів та й простих громадян, які пообіцяли підтримати матеріально.

23 березня 2016 року установчими зборами засновників ГО «Футбольний клуб «Звягель»», на яких були присутні тренери  ДЮСШ Скидан Р.М., Блізніченко Р.А., ПП Лопатюк О.В., ПП Малярик В.В., ПП Млинарський В.С., ПП Лавренюк О.А., ПП Гаврилюк  В.А. та ПП Бондарчук В.А., було прийнято рішення про створення громадської організації з назвою ФК «Звягель», затверджено статут ГО та обрано голову. Ним став ПП Бондарчука В.А.

28 березня 2016 управлінням юстиції м. Новограда-Волинського було зареєстровано ГО «Футбольний клуб «Звягель».

За місяць тренування футбольної команди був проведений тренувальний збір на чолі з тренером міської ДЮСШ Лосем А.М., зіграно дві товариські зустрічі з ФК «Романів» з рахунком 4:1 на користь нашої команди і з ФК «МАЛ» м.Коростеня (2:2). За час зборів до нашої команди приєдналися молоді гравці з інших областей та інших селищ нашої області, серед них – Яворський Владислав, 1998 р.н. (з смт.Теофіполь Хмельницької обл.); Багинський Марк, 1998 р.н. (з смт.Довбиш); Воронецький Ярослав, 1998р.н. (з м.Баранівка); Назарук Олександр, 1989 р.н. (м.Славута Хмельницька обл.) та Грицак Олексій,1986 р.н. (з м.Рівне), який неодноразово виступав за ФК «Авангард».

2 квітня 2016 року в рамках Кубка «Небесної сотні» ФК «Звягель» зустрічався в смт.Ємільчино з місцевою командою. На гру головний тренер Лось А.М. виставив такий склад гравців: воротар – Дубров Максим, який вивів команду на поле з капітанською пов’язкою, та польові гравці – Унтилов О. (1993 р.н.), Шевчук І. (1988 р.н.), Піскун Д. (1997 р.н.), Балан В. (1984 р.н.), Яворський В. (1998 р.н.), Березін М. 1999 р.н.), Назарук О. (1989 р.н.), Багінський М. (1998 р.н.), Рябченко В. (1995 р.н.), Гороницький А. (1994 р.н.). На заміну виходили: Іванчук О., Поліщук В., Воронецький Я. Гра закінчилася з рахунком 2:2 .

За нашу команду м’ячі забили Гороницький Артем та Яворський Владислав.

Команда «Звягель» дякує всім вболівальникам, які приїхали нас підтримати в цей суботній день, а також ПП Млинарському В.С., який надав транспорт для поїздки в смт.Ємільчино. Особливу подяку футбольний клуб висловлює депутатам обласної ради: Мельнику В.С., директору державного підприємства «Городницький держлісгосп»», Нусбауму С.А., директору Новоград-Волинського держлісгоспу та Портянку С.Ф., директору ВАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» за моральну та матеріальну підтримку з першого дня заснування ФК «Звягель».

Також хотілось подякувати управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, а також заступнику міського голови Гвозденко О.В. за організацію проведення гри у відповідь, яка відбудеться в суботу, 9 квітня 2016 року на стадіоні «Авангард » о 14.00 .

Запрошуємо всіх небайдужих до долі місцевого футболу прийти і підтримати ФК «Звягель» в матчі-відповіді за Кубок «Небесної сотні».

 

Бондарчук В.А.,

голова ФК «Звягель»

 

Чат-бот Гаряча лінія