У Новограді-Волинському суб’єктів підприємництва проконсультували з актуальних питань

4 Липня 2019, 18:25

Для керівників, працівників фінансово-економічних служб підприємств, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю у великій залі Будинку рад 4 липня 2019 року відбувся інформаційно-консультаційний семінар. Метою заходу стало сприяння розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення кваліфікаційного рівня керівників і фахівців підприємств, запобігання порушень чинного законодавства.

Які є діючі інтернет-ресурси створені для полегшення звітності та підготовки до планових перевірок суб’єктів господарювання? Які нововведення в українському трудовому законодавстві та в сфері підприємницької діяльності? Як отримати відшкодування відсоткових ставок по кредиту з обласного бюджету на розвиток власного виробництва? Які привілеї легалізації найманих працівників? Які є можливості стажування закордоном для представників малого та середнього бізнесу і встановлення партнерських відносин з іноземними компаніями?  

На всі ці питання надали відповідали лектори інформаційно-консультаційного семінару Валентин Березенський (головний спеціаліст департаменту агропромислового розвитку та економічної політики  ОДА) та Тетяна Цільора (заступник начальника управління департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА).

Про основні положення законодавства України щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно, превентивні заходи з захисту порушених майнових та корпоративних прав, виконання рішень суду та інших органів, а також порядок нотаріального посвідчення документів розповіла представник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Віта Садовська-Мариніна.

Також під час семінару директор Новоград-Волинського міського центру зайнятості Віктор Сербін надав роз’яснення щодо можливостей служби зайнятості в напрямі задоволення потреб роботодавців та стимулювання їх до створення нових робочих місць.

 

Чат-бот Гаряча лінія