У Новограді-Волинському урочисто підняли Державний Прапор України

23 Серпня 2021, 11:33

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, 23 серпня Новоград-Волинська міська територіальна громада, як і вся Україна, урочисто відзначила День Державного Прапора України. Біля Будинку рад відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Почесну місію підняти на флагштоку Державний Прапор України виконали голова Новоград-Волинського відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Ігор Лук’янець, завідувачка інфекційного відділення для дорослих КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» Ірина Фіщук та завідувачка Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки Віра Римська.

Цілі покоління українців боролися за державність, йшли до власної незалежності із синьо-жовтими прапорами. Цей символ надихає жити заради процвітання рідної України. Тому відзначення Дня Державного Прапору України – вияв пошани як до своєї національної символіки, так і до подвигу всіх тих, хто відстоював право українців на власну самоідентичність.

У Новоград-Волинській міській територіальний громаді тривають заходи, приурочені до Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України.

– 24 серпня о 18:00 буде проходити «Марш Гідності» від пам’ятника Тараса Шевченка до пам’ятника Лесі Українки;

– 24 серпня о 18:30 на площі Лесі Українки проходитимуть урочистості та святковий концерт «Моя Україна – єдина та вільна».

Запрошуємо всіх долучитись. Одягайте вишиванку та у національній єдності та гордості відсвяткуємо наші головні державні свята.

 

Чат-бот Гаряча лінія