У Новограді-Волинському відбулась прес-конференція за участі Міністра соціальної політики України А.О. Реви

28 Квітня 2017, 7:02

27 квітня 2017 року у великій сесійній залі міської ради відбулась прес-конференція за участі Міністра соціальної політики України Андрія Олексійовича Реви, який цього дня перебував у місті Новограді-Волинському з робочим візитом щодо впровадження проекту «Прозорий соціальний офіс». 

Під час зустрічі Андрій Олексійович розповів про досвід роботи і практичні результати діяльності такого центру у місті Вінниця та наголосив на його перевагах. Зокрема, зазначивши, що у роботі «Прозорого офісу» максимально застосовуються можливості сучасних інформаційних технологій, таких як електронна система управління чергою, формування єдиних баз звернень, використання можливостей дистанційного доступу до інформації, тощо.

Міністр зауважив, що така система є зручною та доступною для людей. Адже, завдяки прийому через електронну систему управління чергою, громадяни максимально швидко отримують весь комплекс послуг в одному місці у максимально комфортних умовах. Також є можливість звернутися дистанційно.

За його словами, у плані Уряду на 2016 рік одним із пріоритетних пунктів було створення 5 пілотних центрів надання соцпослуг у форматі «Прозорий офіс» у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Наразі у Харкові відкрито два таких центри.

«Я сподіваюсь, що з кожним новим «Прозорим офісом», який буде відкриватися у нашій країні, ця система буде вдосконалюватись. Сьогодні ми ідемо до нового етапу – від великих міст до міст обласного значення. Тут є своя специфіка роботи. Тож ми будемо відпрацьовувати модель і на невеликих містах» – зазначив високопосадовець. Та наголосив: «Мені дуже приємно, що міська рада, керівництво міста, особливо міський голова Віктор Весельський не просто виступили з ініціативою, щоб на базі міста створити «Прозорий офіс», а вийшли з конкретними пропозиціями. Сьогодні ми подивилися всю соціальну інфраструктуру міста. Є всі умови, щоб створити новий центр для надання адміністративних послуг соціального характеру, об’єднавши у одному приміщенні Пенсійний фонд та департамент праці та соціального захисту населення».

Окрім того, під час прес-конференції було обговорено і інші важливі теми: осучаснення пенсій за новою формулою, що розпочнеться у жовтні 2017 року та дозволить підвищити виплати; оновлення програми житлових субсидій, зокрема, компенсації готівкою зекономлених коштів по субсидіях на газ й електроенергію, що відбуватиметься в рамках запланованої Кабінетом Міністрів України раніше програми монетизації економії по субсидіях, та інше.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія