У Новограді-Волинському відбулася акція для дітей в рамках Всеукраїнського заходу «Урок»

30 Серпня 2016, 3:41

Традиційно, напередодні нового навчального року, службою у справах дітей Новоград-Волинської міської ради проводиться акція для дітей, які проживають в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах, з метою надання допомоги в підготовці до нового навчального року.

29 серпня 2016 року на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 17 дітей вищезазначеної категорії, в рамках Всеукраїнського заходу «Урок», отримали від міської влади подарунки у вигляді спортивного одягу і взуття.

З привітальними словами і найкращими побажаннями звернулись до присутніх батьків та дітей заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова, представник управління освіти і науки міської ради, методист інформаційно-методичного центру Тетяна Миколаївна Балаушко, інспектор Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Житомирській області Світлана Вікторівна Павлюк, заступник директора міського центру зайнятості Олена Григорівна Ковальчук, головний спеціаліст МЦСССДМ Алла Григорівна Желанова та завідувачка сектору опіки, піклування і усиновлення служби у справах дітей Світлана Юріївна Шевчук.

Діти та їхні батьки щиро  вдячні  за надані міською радою подарунки.

Допомога дітям – це вагомий внесок у спільну благородну справу. Адже кожна дитина має право на гідне існування  у своїй рідній державі. Дбаймо про підростаюче покоління, адже наше майбутнє в їхніх руках!

 

Служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія