У Новограді-Волинському відбулася комплексна перевірка служб цивільного захисту

16 Листопада 2017, 1:05

16 листопада, у рамках комплексної перевірки служб цивільного захисту Житомирщини, комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки у Новограді-Волинському.

Спершу, представники комісії зустрілися з міським головою Віктором Весельським, секретарем міської ради Оленою Пономаренко та заступником міського голови Віктором Шалухіним. Під час розмови обговорили заходи, що проводяться в місті задля попередження надзвичайних ситуацій, а також стан сигнальної системи з оповіщення населення про надзвичайну ситуацію.

Крім того, в місті затверджено паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій екологічного та техногенного характеру, своєрідної карти для сил реагування, визначено об’єкти підвищеної небезпеки.

Тим часом, у великій залі Будинку рад було проведено тестування серед відповідальних за цивільний захист населення на знання Кодексу цивільного захисту України.

Комісія ДСНС України працювала у Новограді-Волинському та районі протягом дня.  Про результати перевірки доповіли ввечері під час розширеної наради за присутності відповідальних за цивільний захист осіб та керівництва міста і району. У ході засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було визначено оцінку стану реалізації політики у сфері цивільного захисту на території Новограда-Волинського, підкреслено позитивні аспекти в роботі, визначено основні недоліки. Члени комісії доповіли про результати перевірки, мета якої: вказати на існуючі недоліки задля їх усунення. Так, за наслідками перевірки комплексної державної комісії, відповідальним службам був переданий план усунення виявлених недоліків.

Крім того, члени комісії ДСНС України повідомили, що невдовзі заплановані навчання із перевірки безпеки на військових об’єктах, зокрема складах із боєприпасами.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія