У Новограді-Волинському відбулася концертна програма «Афганські дороги»

13 Лютого 2017, 4:12

12 лютого 2017 року у міському Палаці культури імені Лесі Українки відбулася концертна програма «Афганські дороги», присвячена 28-й річниці виводу військ з Республіки Афганістан та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Захід розпочався з виступу заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової, яка від імені міського голови, депутатського корпусу та усієї територіальної громади міста зі словами шани та поваги привітала учасників бойових дій та усіх присутніх словами: «Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу». Лариса Валентинівна побажала всім міцного здоров’я, мирного неба, щастя, здійснення усіх задумів та нових досягнень.

Відповідно до розпорядження міського голови від 08.02.2017 № 55(к) за значний внесок у розвиток ветеранського руху в місті, участь у військово-патріотичній роботі з молоддю, активну життєву позицію та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради нагороджено: Неука Миколу Миколайовича, Оласюка Миколу Анатолійовича, Прокопчука Володимира Івановича, Стаєнного Геннадія Михайловича, Степанюка Віктора Миколайовича, Лямчик Наталію Михайлівну та відповідно до розпорядження міського голови від 31.01.2017 № 43(к) Подяки міського голови оголошено: Шевчуку Юрію Михайловичу, Гаврикову Сергію Вікторовичу, Гопанчуку Анатолію Миколайовичу, Шпір Ярославу Романовичу.

Варто зазначити, що проведення даного заходу стало вже традиційним. Під час концертної програми у переповненій залі, присутні мали чудову нагоду послухати проникливих пісень на афганську тематику. Так для глядачів виступили Володимир Коваленко, Вячеслав Купрієнко та Юрій Шкітун.

Наприкінці заходу до вітального слова було запрошено голову Новоград-Волинської спілки ветеранів афганської війни Юрія Михайловича Шевчука, який долучився до привітань та подякував всім хто приймав участь в організації та проведенні концерту.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія