У Новограді-Волинському відбулася виставка-конкурс «Новорічний вернісаж»

22 Грудня 2015, 8:20

В день Святого Миколая 19 грудня 2015 року  в Молодіжному центрі пройшла четверта міська виставка–конкурс «Новорічний вернісаж», яку організував Новоград–Волинський центр науково–технічної творчості учнівської молоді.

На виставку було подано більше 300 дитячих творчих робіт в різних вікових категоріях та номінаціях: «Ялинкова іграшка та прикраса», «Новорічна композиція, сувенір», «Новорічна листівка», «Декоративні ялинки».

Всі подані роботи відзначались творчим підходом, теплотою дитячих рук та батьківською турботою. Вироби були зроблені з різних матеріалів: паперу, глини, круп, тканини, ниток, бісеру, фруктів тощо.

На свято дитячих золотих рук завітало багато гостей, батьки дітей, молодь та бажаючі мешканці міста. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова В.Л.Весельський, а також виконав приємну місії – провів церемонію нагородження. За  сприяння управління в справах сім’ї,  молоді, фізичної культури та спорту міської ради 36 переможців отримали грамоти та солодкі подарунки, а  12 дітей – подяки  за оригінальність та креативність творчих робіт.

В ході виставки було підведено підсумки міської акції «Новорічне вітання захиснику», учасники якої отримали подяки за підтримку захисників та всебічну допомогу від командування 30 ОМБР. Депутати міської ради від блоку Петра Порошенка «Солідарність» привітали всіх присутніх з днем Святого Миколая та вручили солодкі подарунки для дітей військовослужбовців.

Хочеться відзначити творчий колектив центру науково–технічної творчості учнівської молоді, який не тільки організував виставку, а і чудово по – святковому прикрасив новорічними витинанками  Молодіжний центр.

ЦНТТУМ запрошує всіх бажаючих до співпраці в  розвитку технічної творчості дітей міста. Веселих та добрих вам новорічно–різдвяних свят!

 

Директор ЦНТТУМ

Найдюк Валентина Іванівна

 

Чат-бот Гаряча лінія