У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та гриппу

4 Лютого 2016, 0:55

3 лютого 2016 року під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу.

Як повідомив начальник Новоград-Волинського міськрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Житомирській області Ю.Г.Козир, за останні 5 діб в порівнянні з аналогічним періодом попереднього тижня за медичною допомогою звернулося на 99 осіб менше, в тому числі було й менше зареєстровано звернень від дітей – на 52 особи.

За повідомленням начальника управління освіти і науки міської ради Ольги Ільяхової, у місті щоденно проводиться моніторинг стану відвідування вихованцями дитсадків та учнями навчальних закладів. На даний час тенденції до збільшення захворюваності на ГРВІ та грип не спостерігається.

Однак, як зауважують члени оперативного штабу, при появі перших симптомів захворювання необхідно негайно звернутися до лікаря для отримання кваліфікованої допомоги. Грип поширюється повітряно-крапельним шляхом. Тому, якщо в будинку з’явився хворий, потрібно зробити все, щоб зменшити концентрацію вірусу в повітрі і обмежити потрапляння інфекції на домашні предмети побуту. Не забувайте провітрювати приміщення, в якому перебуває хворий, та проводити вологе прибирання. Виділіть хворому окремий набір посуду, рушник, тощо. Не зневажайте простими правилами попередження захворювань та їх ускладнень.

Наступне засідання оперативного штабу відбудеться в п’ятницю, 5 лютого.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія