У Новограді-Волинському відбулося відкриття VIII обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування

28 Квітня 2017, 7:05

28 квітня 2017 року на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки міста Новограда-Волинського відбулося відкриття VIII обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду». У спартакіаді приймуть участь представники органів місцевого самоврядування з Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинської, Баранівської, Ємільчинської, Пулинської районних рад. Протягом дня вони демонструватимуть свою майстерність та виборюватимуть почесні звання переможців та призерів у таких видах спорту, як: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шашки, швидкі шахи.

З вітальним словом до спортсменів звернулась секретар міської ради, капітан команди Новоград-Волинської міської ради Пономаренко Олена Анатоліївна: «Проведення таких спортивних змагань сприяє всебічному розвитку особистості, формуванню здорового способу життя, а також розвитку таких якостей як патріотизм, сила волі, сміливість, рішучість, упевненість у своїх силах, витримка та дисципліна. Адже спорт потрібен кожному, так ми загартовуємо фізичну витривалість та силу духу. Майбутнє держави – за нацією, сильною фізично та морально.

Від імені міського голови Віктора Леонідовича Весельського та себе особисто бажаю усім учасникам успішних виступів, яскравих перемог, упевненості. Гостям приємного перебування у нашому місті, сподіваюся, що  лише найкращі спогади про спільно проведені спортивні змагання надовго залишаться у ваших  серцях. Зичу всім спортсменам міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог!».

Також учасників спартакіади привітали голова Житомирської обласної ради Ширма Володимир Васильович, голова Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Шевчик Борис Володимирович та голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юшманов Ігор Геннадійович.

Налаштовували учасників спартакіади на активну участь у змаганнях, вихованці зразкового ансамблю бального танцю «Грація», хореографічний ансамбль «Перлина» та Вікторія Тимошенко.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія