У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації

6 Грудня 2016, 6:38

6 грудня 2016 року під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих  військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації. На засідання були запрошені 12 осіб, які перебувають на обліку, що потребують поліпшення житлових умов з числа членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції.

Дев’яти заявникам згідно висновку комісії будуть надані рішення для відкриття рахунків на отримання компенсації. Що ж до вирішення питання ще по трьох особах підготовлено запит щодо роз’яснень норм застосування чинного законодавства, який буде направлено Міністру соціальної політики України А.О. Реві.

Як зазначила заступник міського голови, голова комісії Лариса Шутова: «На сьогодні проблемні питання щодо отримання такої грошової компенсації виникають не лише у м. Новоград-Волинський. Впевнена, що нас почують і наше звернення не буде залишене без розгляду».

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія