У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21 Грудня 2015, 8:08

На минулому тижні, під головуваннямзаступника міського голови Юрія Юсипця, у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засідання взяли заступник міського голови Юлія Бондаренко, начальник відділу з питань цивільного захисту населення міської ради Олександр Мельник, члени міської комісії ТЕБ та НС, керівники та представники спеціалізованих служб.

В ході засідання було розглянуто та вирішено ряд питань. Зокрема,  затверджено план роботи міської  комісії ТЕБ та НС  на  2016 рік, перелік диспетчерських служб міста та структурних підрозділів суб’єктів господарювання міста, які працюють у цілодобовому  режимі, заходи для недопущення на території міста загибелі і травмування людей та заходи із запобігання загибелі людей на водних об’єктах, тощо.

Особливу увагу члени комісії зосередили на необхідності розробки та запровадження заходів із безпеки під  час проведення  новорічних та різдвяних свят. Отож, у цей період керівники спеціалізованих служб мають організувати цілодобову роботу диспетчерських та аварійних підрозділів, а начальники самостійних управлінь і відділів міської ради та  керівники суб’єктів господарювання своїми наказами забезпечити організаційні заходи безпеки.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія