У Новограді-Волинському відбулося засідання міської архітектурно-будівельної містобудівної ради

4 Липня 2016, 21:45

2 липня 2016 року відбулося засідання міської архітектурно-будівельної містобудівної ради під головуванням  начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитра Гудзья.

На порядк денний було винесено 4 рішення, а саме :

1. Про розгляд проекту містобудівної документації „Детальний план території окремої земельної ділянки на вулиці Пушкіна, 45 в місті Новограді-Волинському“.

Інвестором було надано проект  по розміщенню на вул. Пушкіна 45, 9-ти поверхового будинку на 68 квартир з дитячим майданчиком та підземним паркінгом. Було прийняте рішення підтримати даний проект, з урахуванням усіх зауважень.

2. Про наміри будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями і з підземним паркінгом на вулиці Івана Мамайчука, 11 в місті Новограді-Волинському.

Микола Шеремета представив детальну презентацію проекту багатоповерхівки, в якій передбачається: 1-й поверх – торгівельні павільйони, 2-й поверх – офісні приміщення, з 3-го по 9-й поверх – житлові квартири, та технічний поверх, підземний паркінг орієнтовано на 47 паркувальних місць і дитячий майданчик. Рішення прийняли одноголосно.

3. Про розгляд ескізних пропозицій встановлення пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО на вулиці Шевченка в місті Новограді-Волинському.

На засіданні було представлено 3 пропозиції ескізних проектів встановлення пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО  та один варіант від Новоград-Волинського міського осередоку Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки: ескіз пам’ятної арки. Після бурхливого обговорення було підтримано ідею по встановленню пам’ятної арки на місці існуючої дошки пам’яті.

4. Про наміри забудови земельної ділянки на вулиці Чернишевського, 2, відповідно до затвердженої містобудівної документації „Детальний план території центральної частини м. Новограда-Волинського“.

Згідно з детальним планом земельна ділянка по вул.Чернишевського 2 орієнтованою площею 0,15 га визнана, як об’єкт комерційної діяльності.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія