У Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту

13 Вересня 2019, 15:33

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

Тож напередодні, 12 вересня 2019 року, у Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Привітала працівників галузі з професійним святом в.о. міського голови Оксана Гвозденко, яка побажала спортсменам, тренерам, вчителям фізкультури, ветеранам та шанувальникам спорту – фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Також Оксана Василівна зазначила, що завданням місцевої влади є всебічна підтримка фізичної культури і спорту, розвитку матераільно-технічної бази. У 2019 році з міською радою виділено на утримання спортивних закладів більше 6 млн. грн. На стипендії спортсменам спрямовано 52,5 тис. грн. Також 250 тис. грн. виділено на фінансове стимулювання спортсменів та їх тренерів. Крім того, у 2019 році спрямовано 200 тис. грн. на придбання спортивного обладнання.

Затим кращим спортсменам, тренерам, переможцям і призерам спартакіад, працівникам галузі фізичної культури та спорту, а також депутатам міської ради та меценатам галузі з нагоди свята Оксана Гвозденко вручила Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради та подяки міського голови.

Також, 62 спортсмени міста та їх тренери отримали сертифікати міської ради, відповідно до рішення міської ради від 20.12.2018 № 631 «Про фінансове стимулювання спортсменів та їх тренерів».

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, який наголосив на здобутках тренерів та спортсменів, які гідно славлять місто і представляють нашу державу на європейських та світових спортивних аренах.

Особливі слова вдячності були адресовані ветеранам спорту, які присвятили своє життя самовідданому вихованню спортсменів і любові до своєї праці. А також міській владі, депутатам міської ради, спонсорам і меценатам – за увагу до галузі, розуміння проблем і допомогу.

Крім того, Ярослав Володимирович вручив Почесні грамоти та подяки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук привітав присутніх зі святом та вручив Грамоти управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в області та з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Святкову атмосферу створювали пісенні поздоровлення у виконанні вихованців школи мистецтв Яни Соболєвої та Софії Трофімової, Валентини Лук’янець та Алевтини Нюкало.

 

Чат-бот Гаряча лінія