У Новограді-Волинському відбулися проводи призовників осіннього призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України

4 Жовтня 2017, 17:46

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», рішення виконавчого комітету міської ради від 22.03.2017 №398 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1990-1999 років народження» у Новоград-Волинському ОМВК, як і по всій Україні, стартував осінній призов на строкову військову службу у Збройні Сили України. У зв’язку з цим 4 жовтня 2017 року відбулося засідання призовної комісії у ході якої голова комісії керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький вручив трьом новоград-волинцям повістку на прибуття до призовної дільниці. Варто зазначити, що призов громадян на строкову військову службу є державною функцією, яка виконується спільними організаційними зусиллями центральних та місцевих державних органів влади та органів військового управління. 

Після засідання призовної комісії відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Із напутніми словами до призовників звернувся військовий комісар Новоград-Волинського ОМВК підполковник С.В.Канюка зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицький,  який побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні. Також Дмитро Аркадійович у ході церемонії новобранцям вручив подарунки. Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя Отець Микола, який окропив хлопців свяченою водою.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія