У Новограді-Волинському відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

5 Травня 2016, 3:48

28 квітня в Україні щорічно відзначають Всесвітній день охорони праці. Цьогоріч Всесвітній день охорони праці проходив під девізом – «Стрес на робочому місці: колективний виклик». До відзначення цього свята у м. Новоград-Волинському проводився тиждень охорони праці. Був створений оргкомітет який складався із представників Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Новоград-Волинському, Виконкому Новоград-Волинської міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради, що організували проведення семінару, круглого столу, та екскурсії фахівців з охорони праці підприємств, установ, організацій м. Новоград-Волинського по вивченню і поширенню передового досвіду з питань охорони праці на Приватному підприємстві «Меблева фабрика «Мірт».

Учасники семінару- керівники служб охорони праці, який проводився 25 квітня 2016 року могли безкоштовно отримати брошури та буклети, та прослухали корисну інформацію з питань охорони праці для використані в своїй повсякденній роботі. 28 квітня 2016 року запрошені спеціалісти з охорони праці відвідали Меблеву фабрику «Мірт», на якій їх колега інженер з охорони праці цього підприємства Шокур М.П. провів змістовну екскурсію по виробництву, це підтверджує, що достатньо високий рівень культури виробництва, налагоджена система управління охороною праці, запровадження Європейських технологій, новітнє сучасне обладнання, належні побутові умови, ефективна система вентиляції виробничих приміщень, та висока кваліфікація спеціалістів зумовили відсутність виробничого травматизму на цьому підприємстві починаючи з середини 2012 року, що є досить високим показником для галузі виробництва меблів.

Під час проведення круглого столу заступник міського голови Шутова Л.В. вручила інженерам з охорони праці за сумлінну працю подяки від міського голови – Гичку В. О. (Новоград-Волинське міськрай ТМО), Бучинському В.М. (Центр поштового зв’язку №4), Шокуру М.П. (ПП «Меблева фабрика «Мірт»), Шалавіній Т.Ю. (ПАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин», Євпаку Л.В. ( ПАТ «Новоград – Волинський хлібозавод»).

В роботі круглого столу приймала лікар-психотерапевт Новоград-Волинського міськрай ТМО Гуменюк І.К. яка, фахово розкрила питання про вплив стресу на організм людини. Виступаючі – учасники круглого столу піднімали, нагальні питання охорони праці, що існують на підприємствах, та шляхи їх вирішення.

За інформацією Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Новоград-Волинському за поточний 2016 рік зареєстровано 4 нещасні випадки (із них 2 групові) в яких травми різного ступеню тяжкості отримали 6 осіб – у порівнянні за весь 2015 рік був зареєстрований тільки 1 випадок, що пов’язаний із виробництвом в якому постраждала одна людина. Відповідно Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Новоград-Волинському звертається до керівників всіх підприємств, керівників підрозділів, звичайних працівників – будьте пильними, дотримуйтеся правил з охорони праці, дбайте про безпеку праці на своєму підприємстві, робочому місці, як у власному домі, і позитивні результати вашої роботи не змусять себе чекати. Бережіть себе і нехай вас береже Господь від лиха та нещасть!

 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Новоград-Волинському

 

Чат-бот Гаряча лінія