У Новограді-Волинському відбувся благодійний концерт «Небайдужі українці»

25 Квітня 2016, 2:08

24 квітня 2016 року у Гарнізонному Будинку Офіцерів, задля підтримки військових, які перебувають у зоні АТО та волонтерів, пройшов благодійний концерт «Небайдужі українці». Участь у заході взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

На початку заходу начальник штабу військової частини – польова пошта В-2731, підполковник Михайло Драпатий вручив подяки керівникам підприємств міста Новограда-Волинського та району, а також небайдужим громадянам за фінансової підтримки яких надавалася допомога військовослужбовцям, які проходили та проходять службу в східному регіоні.

До привітального слова був запрошений міський голова Віктор Весельський, який наголосив: «Важко було й уявити, що у ХХІ столітті матимемо Героїв, які зі зброєю в руках захищають Україну від загарбників. Ми не повинні бути байдужими до того, що відбувається в нашій країні. Такі концерти – це добрий спосіб згуртувати людей і надихнути їх на добрі справи. Адже небайдужість та бажання творити добро є найкращими ознаками сучасного українського суспільства. Тож нехай у ваших серцях та душах ніколи не згасає бажання творити добро! Міцного здоров’я та добробуту вам і вашим родинам. Миру та злагоди Українській державі!». А також висловив вдячність усім присутнім у залі за небайдужість, підтримку благодійних заходів, вшанування героїв, які відстоюють незалежність Батьківщини на Сході країни.

Затим розпочалася концертна програма. Для мешканців та гостей міста з вокальними номерами виступили Юрій Градовський, Ірина Шинкарук, Іван Ганзера, Володимир Корн, Лєна Дарк, Олександр Загурський та інші виконавці естрадної пісні.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія