У Новограді-Волинському відбувся конкурс на відбір виконавця для проведення капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку

19 Серпня 2016, 3:04

19 серпня 2016 року в місті працює обласний координатор проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” (МРГ) Оксана Краплич. пані Оксана взяла участь у конкурсі на відбір виконавця для проведення капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку № 68 по вулиці Соборності в ОСББ “Золота рибка+”. Це вже 10-й проект у поточному році у Новограді-Волинському, де ОСББ міста реалізують власні ініціативи за фінансової підтримки міської ради та проекту МРГ.

В поточному році МРГ розпочало реалізацію нових ініціатив “Розумне місто”. Станом на сьогодні спільний проект ЄС/ПРООН МРГ затвердив ініціативи 22 міст-партнерів.  Такі мікропроекти сприятимуть покращенню надання послуг у малих містах, використовуючи найновітніші технології. Ці заходи сприятимуть налагодженню взаємодії влади та громади, покращать партнерські відносини між органами місцевого самоврядування та громадянськими інституціями, а також сприятимуть більш прозорому врядуванню та довірі громади до влади.   

Оксана Краплич  спільно з відділом підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради працювали з активом  ГО “Новоград-Волинська міська організація жінок” щодо підготовки мікропроектної заявки “Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського”. Жіноча організація  активно працює для покращення якості медичних послуг новоград-волинців. Міська рада спільно з Програмою розвитку ООН шукає можливості для розробки картки новоград-волинця у рамках реалізації ініціатив розумного міста.

Відділ  підтримки муніципальних

ініціатив та інвестицій міської ради 

 

Чат-бот Гаряча лінія