У Новограді-Волинському відбувся Кубок з гирьового спорту та армспорту пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Миколайовича Дідовця

15 Серпня 2020, 18:50

У суботу 15 серпня у Новограді-Волинському відбувся Кубок з гирьового спорту та армспорту пам’яті Олександра Миколайовича Дідовця – титулованого гирьовика, рекорди якого зафіксовані в Книзі рекордів України (малій Книзі рекордів Гіннеса), 7-ми разового чемпіона світу серед ветеранів з гирьового спорту, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Майстра спорту України міжнародного класу, Почесного громадянина міста Новограда-Волинського. Вже понад два з половиною роки як він відійшов у вічність, проте його спортивна слава та справа продовжена його вихованцями та колегами.

Турнір, ініційований колегою та другом Олександра Дідовця Петром Подкаурою, відбувся другий рік поспіль і проходив в спортивній залі Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу.

Змагалися з гирьового спорту (суддя – Валерій Постіженко, президент обласної федерації з важкої атлетики) та армспорту (суддя – Олександр Пінчук, майстер спорту України з армспорту). Головний суддя турніру – застужений тренер України з армспорту Геннадій Данюк.

Участь у турнірі взяли команди з міст Новоград-Волинський, Коростень, Житомир, Радомишль, Коростишів, Андрушівка, Попільня та Новоград-Волинського району.

1 загальнокомандне місце з гирьового спорту та Кубок турніру отримала команда з м. Житомира, 2 місце посіла команда з м. Радомишль та 3 місце здобула команда міста Андрушівка.

Учасники турніру змагалися в різних вікових та вагових категоріях. Усі спортсмени були нагороджені дипломами та медалями.

Присутніми на турнірі були рідні Олександра Дідовця – дружина Лідія Федорівна та донька Оксана Олександрівна. Побували на турнірі й друзі Олександра Миколайовича, які продовжують його справу й виховують молоде покоління гирьовиків.

Привітала учасникіа турніру в.о. міського голови Оксана Гвозденко, яка подякувала усім, хто долучився до організації турніру пам’яті іменитого земляка, зокрема управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та відзначила значний особистий внесок Олександра Дідовця у розвиток фізичної культури і спорту на Новоград-Волинщині, його відданість справі.

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія