У Новограді-Волинському відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

22 Листопада 2017, 7:06

21 листопада 2017 року у Новограді-Волинському відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. У центрі міста, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України», зібрались представники міської влади, духовенство і небайдужі місцеві жителі аби разом відзначити цей пам’ятний день, пригадавши події Майдану у 2004 році та Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

До учасників заходу з промовою звернувся міський голова Віктор Весельський, який висловив подяку всім тим, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Побажав усім єдності та порозуміння, мирного неба над українською землею, добробуту і злагоди у кожній домівці. «Ми не повинні забувати героїчні сторінки нашої непростої історії. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки Героям Небесної Сотні та Героям, що полягли на сході, ми не втратили державність. Їх жертва не має бути марною» – зазначив очільник міста.

Також слово для виступу було надано майору запасу, заступнику командира другого механізованого батальону з морально-психологічного забезпечення Ігорю Назарчуку. 

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за майбутнє своєї країни. До пам’ятного знаку «Борцям за волю України» було покладено квіти та відправлено молебінь священослужителями Свято-Михайлівського собору.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія