У Новограді-Волинському відбувся перший міський молодіжний турнір з більярду серед молоді

27 Червня 2017, 22:36

З нагоди відзначення Дня молоді, 25 червня 2017 року, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради у Молодіжному центрі міста Новограда-Волинського було організовано перший міський молодіжний турнір з більярду серед молоді віком від 18 до 35 років. Участь у заході, за попередніми заявками, взяло 7 учасників.

У напруженому протистоянні перше місце посів Назар Рибак (с. Кікова), друге місце здобув Ярослав Сорока (м. Новоград-Волинський), третє –Любомир Марчук (с. Кікова). Усім переможцям заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Володимир Гусєв вручив грамоти, а головному герою турніру ще й кубок. Крім того, за четверте призове місце, яке дісталось Володимиру Вакульчуку (м. Новоград-Волинський), юнак отримав сертифікат з можливістю 5-разового безкоштовного відвідування гри у більярд.

Молодіжний турнір подарував його учасникам та переможцям хороший заряд бадьорості, позитивної енергії та емоцій від живого спілкування. Сподіваємося, що ця ініціатива буде продовжуватися і надалі.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія