У Новограді-Волинському відбувся практикум з підприємцями-початківцями на тему “Просування як ключовий інструмент маркетингу”

24 Травня 2018, 12:35

23 травня 2018 року в Центрі розвитку підприємництва Новоград-Волинського МЦЗ спільно з відділом підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради було проведено практикум з підприємцями-початківцями на тему “Просування як ключовий інструмент маркетингу”.

Зустріч відбулась в форматі підприємців в форматі workshop, що надає змогу приділите невеликий час теоретичним аспектам та прямо на зустрічі спробувати реалізувати в практичному вигляді.

В ході теоретичної частини практикуму начальником відділу Тетяною Забродіною було презентовано інформацію по чотирьох ключових складових маркетингу (4p): товар, ціна, місце, просування. Більш детально розглянули важливий для залучення нових клієнтів інструмент маркетингу – просування, тобто передачі інформації про товар а саме в які способи доводиться дана інформація до клієнта.

На попередній зустрічі молодий підприємець Наталі Трощинська згодилась на пропозицію інших учасників, впроваджувати теоретичні питання на прикладі свого стартапу.

Даний формат дуже сподобався всім учасникам, тому що надає змогу кожному учаснику приймати безпосередню участь у вигляді коментарів та пропозицій, які народжуються в ході практичного інтегрування теорії у бізнес, а також робити висновки та в подальшому транслювати ці механізми в свою бізнес-діяльність. Це допомагає уникати помилок, які можуть коштувати підприємцю грошових та часових витрат.

Підприємець попередньо провів презентацію свого товару, в ході якої кожен з учасників надав свої пропозиції щодо можливих варіантів вдосконалення, моменти реалізації даного товару, його конкурентоспроможності із аналогічними товарами. Було частково обговорено питання його просування. Більш детально та розширено домовились розглянути комплекс методів просування при наступній зустрічі через місяць.

 

Чат-бот Гаряча лінія