У Новограді-Волинському відбувся звіт перед громадою Центральної дитячої бібліотеки «БІБЛІОТЕКА +ДИТИНА = ЗНАНЬ І ПЕРСПЕКТИВ ЛАВИНА»

24 Грудня 2015, 16:52

Добігає кінця ще один рік нашого життя. Для кожного він був свій: приємний і не дуже, щасливий чи безрадісний, приніс чимало смутку або досягнень… В кожного своє… Але життя йде далі і зовсім скоро відчинить двері у Новий рік, а працівники ЦДБ свої двері відчинили для звітування перед громадою міста.

Присутні з цікавістю переглянули презентацію про роботу колективу на протязі року. Активні читачі бібліотеки показали кращі моменти з масових заходів, що проводилися, віршами та піснями привітали гостей.

На жаль, із запрошених по поважним причинам багатьох гостей не було. Але дуже вдячні депутатам міської влади ВАЩЕНКУ О.М. та СЕДЛЕЦЬКОМУ Р.А., які попри зайнятість, змогли завітати до бібліотеки на передодні та ознайомитися зі звітом та проблемами ЦДБ.

Дякуємо всім, хто був присутній на звіті, оцінив нашу роботу. Особлива подяка учням ОНИКІЙЧУК Ангеліні (НВК “Гімназія ім. Лесі Українки”), ЗАГУРСЬКІЙ Галині (ЗОШ №2), ГЕРАСИМЧУКУ Олександру (ЗОШ №5), ПИСАРЕНКО Марії (ЗОШ №5) та колективу ЗОШ №5 за велику допомогу у проведенні заходу.

Сподіваємося, що у наступному році так само будемо плідно працювати разом і допомагати нашим дітям ставати гідними громадянами міста та держави.

З наступаючими новорічними та різдвяними святами! Миру, спокою, любові, злагоди, щастя, радості та здоров’я у ваші родини!

 

З вдячністю колектив центральної дитячої бібліотеки

 

Чат-бот Гаряча лінія