У Новограді-Волинському відначили лауреатів обласної літературно-мистецької дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки

1 Серпня 2022, 16:53

Традиційно наприкінці липня в рамках Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела» в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулася літературна зустріч з відзначення лауреатів обласної літературно-мистецької дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки від БФ «Надія Є» та управління культури та туризму Житомирської ОВА.

Премія заснована у 2015 році БФ «Надія Є» з метою долучення молодого покоління до збереження багатої інтелектуальної спадщини українського народу. Виховувати підростаюче покоління Житомирщини БФ «Надія Є» прагне на прикладі інтелігентної, високодуховної, творчої української родини Косачів.

Лауреатами цьогорічної обласної літературно-мистецької дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки стали:

у номінації «художня виконавська майстерність»Марта Іллівна Грицанюк – вихованка «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Юний художник»;

у номінації «власні літературно-мистецькі твори»Богдан Олегович Бойко – учень Житомирського ліцею №25 Житомирської міської ради;

у номінації «музична творчість та виконавська майстерність»Ангеліна Василівна Варваринець – учениця Попільнянської мистецької школи імені Касяна Євченка.

Також грамоту від управління культури та туризму Житомирської ОВА та БФ «Надія Є» за творчий підхід до навчання талановитих обдарованих дітей, виховання учнів на кращих зразках українського народного та академічного співу, активну участь в обласних культурно-мистецьких заходах було вручено Ірині Олегівні Федоришин, викладачу сольного співу Попільнянської мистецької школи імені Касяна Євченка.

Привітали лауреатів міський голова Микола Боровець, начальник управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко та голова БФ «Надія Є» Надія Юшкевич, які побажали юним житомирянам творчого натхнення та щасливого майбутнього під мирним небом України.

Також усі присутні могли ознайомитись із роботами юної художниці, лауреатки обласної літературно-мистецької дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки Марти Грицанюк.

Серія робіт «Всі українці – супергерої!» була створена навесні 2022 року під час найгарячішої фази вторгнення окупантів на територію України, під впливом новин та історій про героїзм кожного українця.

Чат-бот Гаряча лінія