У Новограді-Волинському відзначили День позашкільника

16 Грудня 2016, 8:01

14 грудня 2016 року на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки за ініціативи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та інформаційно-методичного центру відбулося ІІ міське свято День позашкільника. На урочистостях були присутні: Т.В.Ващук, начальник управління освіти і науки; А.О.Табакова, заступник начальника  управління освіти і науки; І.Г.Юшманов, депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, С.В.Філанчук, завідувач ІМЦ; В.І.Неук, голова міської організації профспілки педагогічних працівників; О.М. Колесник, заступник голови батьківської ради ПДМ, заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори, вчителі трудового навчання, фізичної культури, образотворчого мистецтва, керівники гуртків.

Начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук у своєму виступі подякувала міському голові В.Л.Весельському, депутатському корпусу міської ради за активну позицію та сприяння у виділенні коштів з міського бюджету для розвитку позашкільної освіти міста. Також Тетяна Володимирівна вручила подяки управління освіти і науки та сертифікати на отримання грошової винагороди кращим керівникам гуртків позашкілля.

Депутат міської ради Ігор Юшманов зазначив, що сучасна позашкільна освіта – це освіта у вільний час, завдяки якій діти реалізують свої здібності, таланти, долучаючись до світу мистецтва, техніки, науки, природи, спорту та пообіцяв, що депутатський корпус і надалі сприятиме розвитку позашкільної освіти у місті.

Із привітальними словами до присутніх звернулася Філанчук С.В., завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки, яка побажала колегам успіхів у подальшій роботі та відмітила позитивні зміни, що відбуваються в освітній галузі міста загалом.

Теплі слова та привітання із Днем позашкільника виголосила заступник голови батьківської ради Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського Колесник О.М. 

Із привітаннями та словами подяки міській владі за надані підтримку, фінансову допомогу виступив Кащук М.В., директор ДЮКФП.

Протягом заходу вихованці зразкового фольклорного ансамблю «Мальва» Палацу дітей та молоді (керівник Г.О.Кучинська)  дарували присутнім свята  музичні номери.

Друга частина свята була представлена майстер-класами: ялинкова прикраса в техніці «Декупаж» (Свиденюк Г.Л., Бурлаченко О.В., ЦНТТУМ), новорічна іграшка (вироби з фетру) (Сворцова С.В., Ільчук Н.М., ЦНТТУМ), новорічна іграшка в техніці «Артишок» і «Краклє» (Уварова В.Г., ПДМ), футбол (вправи з технічної підготовки) (Блізніченко В.А., ДЮКФП). На завершення учасники подарували свої роботи з новорічними побажаннями для наших захисників, які перебувають в зоні АТО.

Педагогічні працівники позашкільних навчальних закладів міста працюють з метою надання якісної позашкільної освіти, залучення якнайбільшої кількості дітей до гурткової роботи, досягнення високих результатів спільної з вихованцями праці.

 

Тетяна БАЛАУШКО,

методист ІМЦ

 

Чат-бот Гаряча лінія