У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день волонтерів

6 Грудня 2017, 8:16

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, яка втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

5 грудня 2017 року з нагоди Міжнародного дня волонтерів у міському Молодіжному центрі відбулася дружня зустріч за круглим столом на тему: «Волонтер людина честі». Участь у засіданні взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, депутати міської ради, представники волонтерських організацій міста, студентська молодь.

У вітальному слові заступник міського голови Оксана Гвозденко від імені міської влади висловила щиру вдячність волонтерам за активну роботу, допомогу, яку вони сьогодні надають бійцям у зоні проведення АТО та побажала міцного здоров’я, успіхів та наснаги у їхній нелегкій і дуже важливій діяльності.

Зустріч пройшла в дуже теплій та доброзичливій атмосфері. Учасники круглого столу представили власний досвід, розповіли про свої історії у волонтерській діяльності, ділилися спогадами про поїздками в зону АТО та проведення благодійних акцій. 

З нагоди свята вірним добровільній справі, волонтерам та активістам вручили привітальні листи від імені міського голови та подяки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міського голови

 

Чат-бот Гаряча лінія