У Новограді-Волинському відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

10 Листопада 2016, 4:15

9 листопада 2016 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки зібралися шанувальники культури та народного мистецтва.

Розпочалися урочистості з нагоди професійного свята працівників культури із виступу війського духового оркестру (керівник – Олег Чуй).

Вітаючи всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, міський голова Віктор Весельський, зокрема, зазначив: «В місті культурно-освітню діяльність здійснюють 12 установ: міський Палац культури ім. Лесі Українки, школа мистецтв, музей Родини Косачів, краєзнавчий музей, 6 бібліотек, літературно-меморіальний музей Лесі Українки та Гарнізонний Будинок офіцерів. Чисельність працюючих в установах культури міста налічує біля 190 осіб, в Гарнізонному Будинку офіцерів – 13 осіб. У міському Палаці культури працює 15 аматорських колективів, 8 з них носять почесне ім’я «народний». В колективах беруть участь 330 осіб, в тому числі 210 дітей. У Гарнізонному Будинку офіцерів працює 8 гуртків, в них займаються 200 осіб. У 2016 році в місті проведено 160 культурно-масових заходів. Влада всебічно підтримує галузь культури і як приклад, у 2016 році фінансування галузі збільшилось на 20% порівняно з 2015 роком. Вагомий внесок у відродження національної культури роблять численні аматорські колективи, в тому числі шкільні хореографічні та вокальні колективи. Зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники міського Палацу культури, музеїв, бібліотек». Також очільник міста побажав представникам цієї сфери міцного здоров’я, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Приєдналась до привітань секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць та голова міськрайонної профспілки працівників культури і спорту Ірина Панасюк, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. Та побажали присутнім в залі успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя. На урочистостях також привітали ветеранів цієї галузі.

Кращих у сфері культури та народного мистецтва міста було відзначено Почесними грамотами міської ради, подяками міського голови, грамотами і подяками обласного управління культури, відділу культури міської ради та міськрайонної профспілки галузі. Серед нагороджених – працівники установ культури, бібліотек, школи мистецтв, тощо.

Зокрема, Почесні грамоти міської ради за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, активну участь в житті громади міста та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва отримали:

1. Адамович Леся Вікторівна – заступник начальника відділу культури міської ради;

2. Фурман Віктор Васильович – вчитель образотворчого відділення школи мистецтв;

3. Панасюк Ірина Іванівна – режисер загальноміських заходів міського Палацу культури ім.і Лесі Українки.

Подяками міського голови були нагороджені:

1. Кожухова Ольга Станіславівна – бібліотекар бібліотеки-філії № 1;

2. Афоніна Любов Павлівна – вчитель школи мистецтв;

3. Несторова Тетяна Миколаївна – вчитель школи мистецтв;

4. Слєсаренко Олександр Миколайович – вчитель школи мистецтв;

5. Тимощук Олена Володимирівна – організатор-методист міського Палацу культури ім. Лесі Українки;

6. Смолковська Світлана Миколаївна – організатор-методист міського Палацу культури ім. Лесі Українки;

7. Рудакова Катерина Георгіївна – керівник народного дитячого хореографічного ансамблю “Веселка“;

8. Позняк Світлана Олегівна – завідувачка костюмерної міського Палацу культури ім. Лесі Українки;

9. Левчук Тетяна Віталіївна – бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури міської ради.

Вітальний лист від імені очільника міста було вручено раднику міського голови з питань культури Мартинюку Миколі Івановичу.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія