У Новограді-Волинському вперше відбулася футбольна гра між ФК “Звягель” та ФК “Авангард”

18 Липня 2016, 0:56

16 липня 2016 року на стадіоні “Авангард” відбулося перше в історії Новограда-Волинського футбольне дербі, де на одному полі зустрілися  дві команди з одного міста ФК “Звягель” та ФК “Авангард”.

Перед початком гри глядачі мали чудову нагоду отримати  заряд енергії і позитиву від виступу фіналістів шоу “Україна має талант”, гурту “Чіп”.  Потому, після розминки на футбольному полі команд, з вітальним словом звернувся міський голова В.Л.Весельський, який зазначив, що  кожна з команд має усі шанси на перемогу, адже мають у своєму складі чудових футболістів і досвідчених тренерів. Також очільник міста зазначив: „Незважаючи на те, що команда «Звягель» створена лише у цьому році, а команда «Авангард» уже не перший рік відстоює футбольну честь нашого міста на теренах області й України, шанси здобути глядацьку прихильність сьогодні однакові. Та хто б не переміг сьогодні, я вважаю, що для нашого міста виступи новоград-волинських футболістів на чемпіонаті області 2016 — це вже перемога! Міська влада підтримує футбольні команди, недаремно депутатами міської ради в цьому році на розвиток футбольних команд було виділено з міського бюджету кошти в сумі 150 тисяч гривень кожній команді. Тож нехай гра буде чесною, видовище цікавим, а результат таким, що дозволить головному кубку цьогорічного чемпіонату Житомирської області оселитися у нашому місті“. Також до виступів приєдналися і спонсори ФК “Звягель” С.А.Нусбаум та С.Ф.Портянко. Приємно відмітити той факт, що трибуни глядачів були заповнені повністю, активно вболівала фан зона ФК „Звягель“. Тож переходимо безпосередньо до самої гри: почесне право першому вдарити по футбольному м’ячу надали міському голові, після чого й розпочалася гра. У першому таймі рахунок відкрив Артем Гороницький, але через лічені хвилини рахунок зрівняв Володимир Красовський ФК “Авангард”.  Після перерви у другому таймі Олександр Іванчук ФК”Звягель” забив переможний гол. Таким чином футбольна гра закінчилася перемогою команди ФК „Звягель”.

Насамкінець, хотілося б подякувати усім організаторам, спонсорам, учасникам та гостям футбольного свята за їхній час та працю, вкладені у проведення цього заходу. Спортивне дійство видалося яскравим і видовищним, воно принесло задоволення і учасникам, і гостям.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія