У Новограді-Волинському вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

19 Лютого 2021, 20:37

19 лютого Новоград-Волинська територіальна громада вшанувала героїчний вчинок активістів Революції Гідності, які своєю силою духу, мужністю, витримкою та ціною життя відстояли новий вектор розбудови України.

У період 18-20 лютого 2014 року під час Революції Гідності у нашій державі сталися найдраматичніші події сучасності, які стали причиною загибелі українських патріотів. Застосування сили тогочасної влади до протестувальників спричинило появу перших жертв в центрі Києва. Революція Гідності стала найбільшим протестом новітньої історії України.

Протистояння учасників Революції Гідності та представників тогочасної влади тривало понад три місяці. За цей період центральна площа столиці стала осередком масового спротиву громадян, що виступали проти антидержавної політики. У 2014 році Майдан Незалежності перестав бути просто центральною площею Києва, він назавжди став символом нескореності, сили національного духу та свідомості.

У Новограді-Волинському пройшла смолоскипна хода від пам’ятника борцям за волю та незалежність України до Арки пам’яті Героям Небесної Сотні та воїнам АТО. Проведено церемонію вшанування та спільну молитву пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Сьогодні ми вшановуємо тих, хто поклав життя заради майбутнього нашої держави, – звернувся до присутніх міський голова Микола Боровець. – Ми низько схиляємо голови перед тими, хто не скорився обставинам, а відстояв свою позицію пожертвувавши найціннішим, своїм життям».

 

Чат-бот Гаряча лінія