У Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

22 Червня 2017, 22:13

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя українців. Друга світова війна горем і болем увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року, у річницю нападу гітлерівської Німеччини на СССР, в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

22 червня 2017 року, відкриваючи пленарне засідання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, міський голова Віктор Весельський зазначив, що щороку у цей день український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. І сьогодні, в умовах неоголошеної війни на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Тому наш священний обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських воїнів, для покладання квітів до обеліску у Сквері Слави було делеговано заступника міського голови Ларису Шутову, депутатів міської ради Віталія Табалюка та Олега Журбенка, працівників управлінь міської ради. Також   схилили голови перед обеліском у хвилині пам’яті за загиблими у тій страшній війні ветерани та молодь.

Вдячність людська безмежна, а пам’ять вічна про тих, хто власним життям здобував мир та свободу прийдешнім поколінням. Низький уклін їх святому подвигу, найвеличнішій справі життя, найбільшій самопожертві і найвищій перемозі!

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія