У Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих захисників України
![У Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих захисників України](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsadtrnd1nns1fd61p6129tg12hc.jpg)
У переддень трьох величних свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України, 13 жовтня 2017 року у Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих героїв сьогодення.
Міський голова В.Л. Весельський, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, керівники управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств, організацій і установ міста, військовослужбовці, бойові побратими загиблих захисників Української державності, небайдужі жителі міста зібрались біля Меморіалу загиблим учасникам АТО.
У сумному мовчанні кожен з присутніх схилив голову, аби вшанувати світлу пам’ять героїв-земляків хвилиною мовчання. Затим до підніжжя Меморіалу лягли живі квіти.
Вічна пам’ять всім, хто загинув за землю нашу, за Україну… Герої не вмирають!
Відділ інформації та звязків
з громадськістю міської ради