У Новограді-Волинському вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

22 Листопада 2019, 18:12

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Відтак, в цей день біля Арки пам’яті Небесній Сотні та загиблим учасникам АТО у Новограді-Волинському зібрались керівництво міста, представники громадських організацій, учасники АТО, ООС та Революції Гідності, рідні та близькі загиблих воїнів-героїв і небайдужі новоград-волинці, щоб вшанувати усіх тих, хто власним життям і своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Під час церемонії вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні присутні переглянули відео показ кадрів із хроніки доленосних подій в Україні – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, разом із духовенством у спільній молитві згадали поранених і тих, хто ризикуючи власним життям витягував побратимів з під куль, відстоював свободу та гідність українського народу на Майдані.

За тими, хто не повернувся з вулиць Інституцької та Грушевського, Маріїнського парку, загинув у боях на сході нашої країни учасники церемонії схилили голови в скорботі та вшанували Героїв покладанням до Арки пам’яті квітів.

Затим ходою Гідності із запаленими факелами та з національними прапорами, під барабанний бій та вигуки «Слава Україні! Героям слава!», учасники заходу пройшли центральною вулицею міста до скверу Слави, де біля пам’ятого знаку «Борцям за волю України» акапельно виконали Гімн України.

 

Чат-бот Гаряча лінія