У Новограді-Волинському вшанували воїнів-афганців

18 Лютого 2019, 19:59

Минуло 30 років відтоді як останній український воїн залишив землю Афганістану. Відтоді дата 15 лютого увійшла в новітню історію як день вшанування українських воїнів, яким довелось нести нелегку службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу.

15 лютого 2019 року у місті Новограді-Волинському відбулася традиційна урочиста хода від площі Лесі Українки до пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів та мітинг з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан.

Звертаючись до учасників бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, ветеранів війни і миротворців, міський голова Віктор Весельський зазначив: «У збройних конфліктах на чужій землі ви гідно виконали свій ратний обов’язок, виявили найвищі моральні якості – особистий героїзм, толерантність та милосердя, чим заслужили визнання і вдячність багатьох народів. Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ’ЯЗОК» – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Ваша активна життєва позиція та вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Адже у важкі й переломні для нашого суспільства часи ви завжди займали активну громадянську позицію. Багато хто з вас був на Майдані. Сьогодні багато воїнів-інтернаціоналістів зі зброєю в руках захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на її східних рубежах, передають свій бойовий досвід новому поколінню захисників України, займаються волонтерством. Дякую вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками. У цей день в пошані схиляю голову перед пам’яттю загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Вічна пам’ять полеглим та шана живим! Бажаю усім вам міцного здоров’я, добробуту та затишку в родинах, миру і злагоди в Україні. Честь вам і слава!».

Також слова шани та поваги воїнам-інтернаціоналістам на запрошення голови міськрайонної Спілки ветеранів афганської війни Юрія Шевчука висловили народний депутат України Володимир Литвин, керівництво Новоград-Волинського району, військовослужбовці та молодь, які побажали захисникам міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, мирного неба і добра.

 

Чат-бот Гаряча лінія