У Новограді-Волинському виставлено декоративні великодні писанки

1 Травня 2021, 15:18

За ініціативи управління культури і туризму міської ради біля пам’ятника Лесі Українки у місті Новограді-Волинському виставлено декоративні великодні писанки.

Така святкова фотозона стала прикрасою міста до Великодня і зацікавила багатьох жителів та гостей громади. Свідченням цього є численні світлини в соцмережах вже протягом декількох годин після її відкриття, 1 травня.

За інформацією начальника управління культури і туризму міської ради Олександра Широкопояса, такий проект був підготовлений в досить короткий термін. Виготовив макети писанок Михайло Деюн, для цього використав метал, гіпсокартон, шпаклівку. Підставки під писанки зробив депутат міської ради Ігор Олейник.

До художнього розмальовування великодніх мальованок долучилися Андрій Галка, Ольга Широкопояс, Аліна Карпишина, Алла Володіна, Аліна Томаш, а також міський Палац культури імені Лесі Українки та Школа мистецтв.

Кожна писанка – справжній витвір мистецтва.

Символічним є те, що одну писанку залишили, аби її розмалювали спільно усі бажаючі. Зокрема, долучилися й депутати міської ради.

Протягом великодніх днів усі охочі матимуть змогу оглянути писанки, зробити свілину на згадку.

Планується, що виставка з кожним роком поповнюватиметься новими експонатами та стане традиційною.

Милуймося і бережімо працю тих, хто доклав зусилля до чудової ініціативи!

Усім гарних великодніх свят!

Фото #Афіша

 

Чат-бот Гаряча лінія