У Новограді-Волинському визначили «Гордість міста-2018»

29 Березня 2019, 17:49

Новоград-Волинський має багато підстав для гордості. І саме здобутки та сумлінна, наполеглива праця міської громади, які сприяють ефективному розвитку рідного міста, заслуговують на гідні відзнаки, шану від людей та є прикладом для наслідування.

28 березня 2019 року у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулася урочиста церемонія нагородження переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість міста-2018».

Розпочався захід із показу відеоролика «Крила» у виконанні Богдана Ступки та пісні «Ідем вперед» у виконанні Ірини Антипчук і хореографічного ансамблю «ШАКТІ» (керівник – Ольга Захарова).

Затим ведуча заходу Світлана Смолковська запросила до вітального слова міського голову Віктора Весельського: «Слова видатної людини Стіва Джобса: “Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш”. Сьогодні ми відзначаємо тих, хто завдяки своїй відданості до роботи є найкращими в своїй галузі. Це звичайні люди, які живуть в нашому рідному Новограді-Волинському і своєю працею створюють позитивний імідж місту. Саме вони мають бути прикладом для усіх нас».

Очільник міста подякував кожному, хто доклав зусилля для забезпечення життєдіяльності територіальної громади. «Ваша праця сприяла підвищенню авторитету міста і його мешканців, як на місцевому, так і на обласному та державному рівнях. Попереду у нас ще багато планів та проектів. Ми будемо створювати комфортне життя у громаді – працювати, допомагати один одному для загального добра, миру i злагоди. Продовжуючи славні традиції і примножуючи здобутки 2018 року, переконаний, що спільними зусиллями ми досягнемо цієї мети. Бажаю всім нам подальшої успішної роботи на благо Новоград-Волинської громади, взаєморозуміння, поваги, енергії та натхнення у справах!» – зазначив Віктор Весельський.

Також міський голова підвів підсумки досягнень у основних галузях життєзабезпечення міста за результатами соціально-економічного розвитку 2018 року.

Святкову атмосферу урочистого заходу яскравими музичними вітаннями створили аматорські колективи міста: народний камерний хор вчителів школи мистецтв (керівник – Леся Адамович), студія сучасного танцю «Модерн» (керівник – Світлана Мамаєнко), Дмитро Салко та Любов Іскрижицька.

Під час церемонії нагородження у 22-х номінаціях було відзначено 39 жителів, колективів та організацій Новограда-Волинського.

1. У номінації «Військова доблесть»:

– майор Коноваленко Олексій Іванович – начальник штабу – перший заступник командира батальйону радіаційного, хімічного, біологічного захисту 12 окремого полку оперативного забезпечення оперативного командування „Північ“.
Майор Коноваленко неодноразово виконував завдання за призначенням у складі Сил антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. В умовах вогневого впливу противника виконував завдання щодо супроводження військових колон та вантажів у районах виконання завдань до населених пунктів. В серпні 2014 року брав участь у стриманні супротивника в районі Савур-Могили. Здійснював охорону інженерної техніки, що залучалась до обладнання фортифікаційних споруджень. Здійснював розвідку в районах зосередження і на маршрутах висування підрозділів. За підсумками службової діяльності 2018 року посів перше місце серед офіцерського складу у номінації „Людина року – 2018“

– старший солдат Тимощук Олег Васильович, водій автомобільного відділення автомобільного взводу автомобільної роти підвозу боєприпасів в/ч А2925.
Олег Васильович неодноразово виконував завдання за призначенням в складі Сил антитерористичної операції та в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. На автомобілі вдень та часто вночі перевозив небезпечні вантажі. За вісім місяців участі в операції об’єднаних сил в 2018 році Олег Васильович підвіз до бойових підрозділів більше ста тонн боєприпасів та ракет.

– майор Денисюк Сергій Станіславович – начальник відділення персоналу 30 окремої механізованої бригади оперативного командування „Північ“ Сухопутних військ Збройних Сил України.
Майор Сергій Денисюк неодноразово виконував завдання за призначенням в складі Сил антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Офіцер завжди знаходився з особовим складом безпосередньо в районах ведення бойових дій під масовими обстрілами де отримав поранення. Не допустив проникнення агресора на територію, яку контролюють сили антитерористичної операції. У важких умовах виявляв особисту сміливість та мужність.

– молодший сержант Черненко Марія Сергіївна, санітарний інструктор роти вогневої підтримки військової частини А2076.
Марія Сергіївна безпосередньо приймала участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Неодноразово надавала першу медичну допомогу пораненим бійцям безпосередньо під час бойових дій, проявляючи при цьому мужність, героїзм, наполегливість та професіоналізм.

– сержант Якимчук Юрій Михайлович, командир евакуаційного відділення ремонтного взводу військової частини А 2076.
Якимчук Юрій Михайлович безпосередньо приймав участь в складі Сил антитерористичної операції та в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Завдяки професійним діям, мужності та наполегливості сержанта Якимчука було своєчасно евакуйовано, безпосередньо під час бойового зіткнення, десятки бронетанкової та автомобільної техніки.

2. У номінації „Стабільність, патріотизм, підтримка“:

– міськрайонна спілка ветеранів Афганської війни, голова спілки Юрій Михайлович Шевчук.
Одним із пріоритетних напрямків роботи спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) є патріотичне виховання дітей та молоді. Організацією проводиться постійна робота з виховання молоді на прикладах подвигів старших поколінь, утвердження патріотизму і духовності, всебічно розвиненої особистості – захисника та гідного громадянина.
Громадська організація захищає права та інтереси ветеранів, осіб з інвалідністю та сімей загиблих воїнів, надає всебічну підтримку членам спілки та членам загиблих сімей, в тому числі матеріальну допомогу для вирішення побутових, житлових та інших проблем, сприяє впровадженню принципів вірності бойовим традиціям братерства, ділового співробітництва між членами Спілки учасників Афганської війни, розвитку волонтерській діяльності, вихованню у молоді та підлітків високих морально-етичних якостей, патріотизму, готовності до захисту Батьківщини, тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування.

2. У номінації «Вогнеборець року»:

– старший прапорщик служби цивільного захисту Панчук Олександр Михайлович, командир відділення 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Житомирській області.
Олександр Миколайович неодноразово виїжджав на надзвичайні події різного характеру на території міста та району. Завдяки його рішучості та швидким діям завжди успішно вирішувалися надзвичайні ситуації. Зокрема, особливо мужність проявив при рятуванні водія внаслідок ДТП постраждалого було врятовано та передано фахівцям швидкої допомоги.

4. У номінації «Кращий лікар»:

– Жарена-Мовчан Надія Леонідівна, лікар-педіатр дільничний АЗПСМ №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради. 
Надія Леонідівна за роки лікарської діяльності постійно працює над підвищенням свого професійного рівня. В рамках впровадженої в країні медичної реформи, як лікар-педіатр є лідером щодо підписання декларацій по наданню медичної допомоги дитячому населенню міста. Має високий авторитет серед колег по роботі, повагу та шану від пацієнтів.

– Слижук Василь Михайлович, завідувач хірургічним відділенням КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».
Василь Михайлович – один з найкращих лікарів – хірургів області.
Цілеспрямовано працює над впровадженням державної політики у галузі охорони здоров’я. Розширює діапазон хірургічних втручань, впроваджує нові методи діагностики. Досконало володіє оперативною технікою органозберігаючих операцій на шлунку. Цілеспрямованість у роботі, відповідальність і компетентність, виваженість та активна громадянська позиція у ставленні до своїх професійних обов’язків забезпечує авторитет Василю Михайловичу серед колег та новоград-волиннців.

5. У номінації «Янголи добра»:

– прийомна сім’я Кучера Володимира Анатолійовича та Маліновської Ніни Павлівни.
Прийомна сім’я була створена у 2009 році. На вихованні в родині перебуває троє прийомних та двоє власних дітей. Бажання взяти дітей сім’я мотивувала тим, що мають достатньо великий батьківський потенціал, велике бажання допомогти дітям, які цього потребують. Завдяки належному виховному впливу батьків, безмежній любові, діти всебічно, гармонійно розвиваються та мають певні успіхи та досягнення.

6. У номінації «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту серед юнаків» – Плісак Олексій Леонідович, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юнаків, бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед юніорів.

7. У номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту серед юніорів» – Захарченко Ігор Валентинович, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіон України з кікбоксингу серед юніорів.

8. У номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту серед юнаків» – Бірюк Святослав Миколайович, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіон України з кікбоксингу серед юнаків.

9. У номінації «Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту» – Котвицька Галина Миколаївна, чемпіонка України з кіокушинкай карате серед молоді, срібна призерка з кіокушинкай карате Чемпіонату України серед жінок, чемпіонка з кіокушинкай карате Житомирської області серед жінок.

10. У номінації «Спортивний талант з футболу серед ветеранів» – Грибєнчиков Іван Іванович, член футбольного клубу ветеранів „Авангард“, чемпіон України з футзалу 2018 року серед ветеранів вікової категорії 55+.

11. У номінації «Сильний духом»:

– Дроздюк Світлана Анатоліївна, бронзова призерка Чемпіонату Світу з армспорту серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату на праву руку. Майстер спорту України міжнародного класу.

– Бессальнова Олеся, чемпіонка Європи з армспорту на обидві руки серед спортсменів з вадами зору. Майстер спорту України.

– Олійник Іван Михайлович, бронзовий призер чемпіонату України з армспроту на дві руки серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

12. У номінації «Кращий спортивний клуб»:

– Молодіжний оздоровчий клуб «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями, голова клубу – заслужений майстер спорту Пінчук Олександр Миколайович. 
Члени клубу є Чемпіонами та призерами світу, Європи, України та Житомирської області з армспорту. В клубі функціонують види спорту для осіб з інвалідністю, а саме: армспорт, пауерліфтинг, легка атлетика, футбол, теніс настільний.

13. У номінації «Робітнича майстерність»:

– Гичко Юрій Анатолійович, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах зварювальної дільниці цеху механозбиральних робіт ТОВ «ВО Техна».
Юрій Анатолійович працює на підприємстві з 2005 року. За час роботи зарекомендував себе найкращим фахівцем своєї справи: якісно виконує різні зварювальні роботи. Постійно підвищує свій професійний рівень, відслідковує і вивчає нововведення, застосовуючи їх у практичній діяльності.

– Черноус Андрій Володимирович, фрезерувальник механічної дільниці цеху механозбиральних робіт ТОВ «ВО Техна».
Андрій Володимирович працює на підприємстві з 2005 року. За час роботи зарекомендував себе висококваліфікованим працівником, фахівцем своєї справи, а саме: в обслуговуванні зубофрезерних, шліфувальних, протяжних, свердлильно-довбальних, копіювальних і шпонкових верстатів. Відповідальність та висока працездатність є відмінними рисами Андрія Володимировича.

– Грабовська Катерина Миколаївна, тістороб ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод». 
30 рік Катерина Миколаївна працює на підприємстві. Брала участь у розробці та впровадженні у виробництво нових видів продукції, які так полюбились новоград-волинцям таких як хліб „Лускунчик“, „Звягельський особливий“ та батон „Новоградський“. В дегустаційному конкурсі хліба, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів в рамках Спеціалізованої виставки хлібопекарської промисловості „Bakery Ukraine“ в м. Києві, де отримали ГРАН-ПРІ та нагороджені срібною і золотою медалями.

– Андрощук Сергій Якович, шліфувальник сухим способом цеху №1 ПрАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин». 
Сергій Якович 30 років працює на підприємстві, є висококваліфікованим працівником, який вміє працювати на різних шліфувальних верстатах. Додатково оволодів новими навиками роботи на свердлувальних верстатах. З високою якістю проводить рихтувальні та заточувальні роботи. Є наставником молодим колегам.

– Дейнека Володимир Васильович, слюсар зі складання металевих конструкцій цеху №2 ПрАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин». 
Володимир Васильович кваліфікований працівник, який має високий технічний рівень знань. Вміє читати конструкторські креслення різної складності. Проводить підготовчі роботи по збиранню складних вузлів металоконструкцій для зварювання з дотриманням всіх технічних умов. Постійно працює над удосконаленням знань та навиків. Детально вивчає питання теорії і практики у професійній діяльності.

– Міскевич Віктор Сергійович, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики КП НВМР „Новоград -Волинськтеплокомуненерго“.
Віктор Сергійович працює на підприємстві з 2006 року. Впроваджує передовий досвід є ініціатором нових технологій на підприємстві. В між опалювальний період, за активної участі Віктора Сергійовича проводиться заміна, ремонт та наладка контрольно-вимірювальних приладів. У зимовий період його сумлінною і кваліфікованою працею забезпечується безперебійна робота автоматизованих котелень підприємства.

– Салко Микола Леонідович, електрогазозварник устаткування котелень КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“. 
Микола Леонідович розпочав свій трудовий шлях на підприємстві в 1996 році. Постійно удосконалює свої знання і навики. У разі виникнення на підприємстві аварійних ситуацій, незважаючи на складні погодні умови, бере участь у подоланні виробничих проблем. Завдяки професійності Миколи Леонідовича мешканці нашого міста не відчувають проблем з отриманням тепла в оселях.

14. У номінації «Дбайливий господар»:

– Дюбо Олександр Сергійович, керуючий справами ОСББ «Мікрорайон «Зелені».
Мешканці мікрорайону відчули турботу та господарський підхід Олександра Сергійовича, так за рік роботи на посаді він провів ремонт будинку №22 та даху будинку 24 по вул. Маршала Рокосовського, де освоєно майже 1,0 млн. грн., з них 151,0 тис. грн. кошти ОСББ. За ініціативи Олександра Сергійовича в дев’яти будинках замінено вікна у під’їздах на пластикові. Виконані всі плани по поточних ремонтах. Висаджено понад 80 саджанців дерев на території містечка „Зелені“. З ініціативи керуючого справами у місцях загального користування було встановлено енергозберігаючі лампи, які дали економію за грудень 2018 року майже на 3,0 тис.грн.

15. У номінації «Відкриття року»:

– вокальний ансамбль вчителів Школи мистецтв, керівник Адамович Л.В. 
Вокальний ансамбль вчителів Школи мистецтв був створений у 2018 році, як новий творчо-експериментальний проект. Учасники колективу впродовж року брали активну участь у багатьох загальноміських заходах. Колектив співпрацює з національними меншинами. Найбільшим досягненням колективу у 2018 році – це участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі „Барви Полісся“, де колектив здобув найвищу нагороду „Гран-прі“. Керівник колективу Адамович Леся Вікторівна – старший викладач Школи мистецтв, у 2018 році відзначена Почесною грамотою Міністерства культури України, подякою оргкомітету Всеукраїнського конкурсу-фестивалю „Перлини Полісся“.

16. У номінації «Творча художня майстерня»:

– колектив образотворчого відділення Школи мистецтв. 
Колектив популяризує образотворче мистецтво серед учнів та молоді територіальної громади, надає якісну мистецьку художню освіту, яка основана на українських національних традиціях, історичному досвіді і національній культурній спадщині. Учні відділення беруть активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах і фестивалях, здобувають призові місця. Так, арсенал нагород за 2018 рік: Міжнародні конкурси – 1 Гран-Прі, 13 перших місць, 4 – других, 3 Дипломи за участь; Всеукраїнські конкурси – 7 перших місць, 6 Дипломів за участь, в обласних конкурсах – 1 друге місце, 1третє, 14 Грамот за творчу перспективу.
В березні 2018 року учениця 3 класу Коваль Христина посіла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням в м. Києві і разом з викладачем Шкабарою Ольгою Геннадіївною була відзначена особисто Міністром культури України Євгеном Миколайовичем Нищуком Подякою переможця конкурсу.

17. У номінації «Дитинство в долонях»:

– Нестерова Тетяна Миколаївна, викладач Школи мистецтв.
Тетяна Миколаївна працює в Школі мистецтв з 2001 року. Хор учнів молодших класів та учні класу під керівництвом Тетяни Миколаївни ведуть активну концертну діяльність, знайомлять слухачів з кращими художніми зразками вокально-естрадного мистецтва. Активно залучає учнів до участі у конкурсах різних рівнів. Так, у 2018 році вихованці її класу 18 разів вибороли перемоги у Всеукраїнських, обласних конкурсах, де отримали 5 Гран-Прі та 11 призових місць.

18. У номінації «Юний віртуоз»:

– Баранчук Катерина, учениця 4 класу відділу фортепіано Школи мистецтв.
Катерина навчається у Школі мистецтв з 2013 року у викладача Сергійчук Олени Анатолівни по предмету фортепіано. Починаючи уже з 1 класу є активним учасником фестивалів та конкурсів різних рівнів: Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, зональних та шкільних в номінації «інструментальний жанр», як соліст та в складі ансамблю. Неодноразово була відзначена дипломами і грамотами за призові місця та Гран-Прі.

19. У номінації «Мистецький тріумф»:

– зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Ордана», керівник заслужений працівник культури України Матвійчук Віра Юріївна.
У 2018 році ансамбль брав активну участь у багатьох різноманітних загальноміських заходах. Фольклорний колектив набув популярності далеко за межами міста, беручи участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях та конкурсах, а саме: отримав Гран-Прі міжнародного фестивалю талантів «Золотий грааль» м. Кітен Болгарія, став переможцем на всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі «Золоті ключі» імені Василя Верховинця м. Ірпінь Київської області, всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Твій шанс» м. Луцьк, всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни» м. Київ, на міжнародному фольклорному фестивалі «Світовид» м.Переяслав-Хмельницький та багато інших фестивалях.

20. У номінації «Творчий злет»:

– народний дитячий ансамбль танцю «Веселка», керівник Катерина Георгіївна Рудакова. 
У 2018 році ансамбль „Веселка“ активний учасник загальноміських заходів, підтвердив почесне звання „народний“. Ансамбль брав участь у фестивалях та конкурсах різних рівнів. Є Дипломантом міжнародного фестивалю в м. Кесхей, Угорщина, здобув перемогу у 10-му всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Твій шанс» м. Луцьк, обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дитяче бажання» м. Житомир, всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаймо серця» м. Вінниця, міжнародному хореографічному конкурсі «Магія танцю» м. Київ та багато інших.

21. У номінації «Освітянський олімп»:

21.1 Керівник-наставник – Башинська Лідія Олександрівна, завідувач Дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко».
Лідія Олександрівна лауреат Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ/НВК «Джерело батьківських знань». ДНЗ № 4 – учасник програми LEGO Foundation. Ініціатор створення літературної вітальні за участю сучасної дитячої письменниці Пономаренко.

21.2 Ентузіасти освітянської справи – колектив Палацу дітей та молоді, директор Добровольна Ольга Харитонівна.
Завдяки ентузіазму керівника Ольги Харитонівни та роботі всього колективу відбулось омріяне відкриття нового Палацу дітей та молоді у двоповерховому і капітально відремонтованому приміщенні. Створення комфортних умов для реалізації творчих здібностей вихованців було приорітетним напрямком роботи колективу в 2018 році.

21.3 Спортивний авангард – Пісоцький Дмитро Віталійович, учитель фізичної культури ЗОШ №6.
Дмитро Віталійович переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та учасник фінального Всеукраїнського етапу, який відбувся у квітні в м. Запоріжжі. Керівник учнівських спортивних команд з ігрових видів спорту, які є учасниками обласних етапів змагань з волейболу (серед юнаків та дівчат), «Старти надій», «Козацький гарт», активний учасник обласної спартакіади серед освітян, суддя спортивних змагань обласної Спартакіади школярів Житомирщини.

21.4 Педагог-новатор – Зіннуров Едуард Ільгамович, учитель польської мови ліцею №11.
Едуард Ільгамович керівник команди-переможця, дворазовий переможець міжнародного проекту фундації «Свобода і демократія» за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Учасник програми розвитку польської освіти в Україні. Учасник проекту «Абетка польського класу» (2017-2018 н.р.): перший модуль (І місце): створення польського класу у навчальному закладі (2017 р.); другий модуль (І місце): відзначення 100-річчя Незалежності Польщі, спільний проект «Дзеркало польської незалежності» (партнер: Житомирська ЗОШ №6) (2018 р.). Організатор учнівського міжнародного обміну (Польща, 2018 р.)

21.5. Успішний керівник – Солодовник Олена Володимирівна, директор Комунального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради.
У 2018 році Олена Володимирівна захистила дисертацію у сфері професійної медичної освіти з теми «Теорія і методика професійної освіти» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук. На сьогоднішній день, Новоград-Волинський медичний коледж, який очолює Олена Володимирівна – це престижний освітній центр, який готує кваліфікованих фахівців для охорони здоров’я України. У 2018 році в закладі розроблено авторську комп’ютерну програму „ICloud“, яка отримала Свідоцтво про реєстрацію авторського права Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, рекомендована для впровадження в освітній процес закладів загальної середньої освіти та закладів професійної і вищої освіти.

22. У номінації «Студент року»:
– Кочук Діана Миколаївна, студентка Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.
Діана – студентка ІV курсу. Займається науково-дослідною справою та підготувала роботу на тему: «Створення інтелектуальних сервіс-орієнтованих інформаційно-забезпечуючих систем», яка була представлена на IV міжнародній науково-практичні конференції «ІТ технології – теорія та практика». Впродовж трьох років голова студентського самоврядування електротехнічного відділення. Переможниця міського конкурсу краси у номінації Студ Міс 2018.

 

Чат-бот Гаряча лінія